رحیم خاکی: رویداد قرآنی «طلوع برکت» فرصتی برای ارائه ایده‌های جدید است
مدیر مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی در افتتاحیه رویداد استارت‌آپی اسلامی ـ قرآنی «طلوع برکت» اظهار کرد: این برنامه استارت آپی فرصتی برای همفکری و هماهنگی در زمینه ارائه ایده‌های جدید و به ثمر رساندن آنهاست تا این ایده‌ها بتوانند در کشور مؤثر واقع شده و بازدهی لازم را داشته باشند.
ایده، تحت قوانین مالکیت معنوی قرار نمی‌گیرد / ویژگی‌های استارتاپ
بنیان گذار استارتاپ مهمانو با بیان اینکه باید مهارت‌های مرتبط با استارت آپ را بیاموزیم عنوان کرد: استارت آپ فعالیتی نوآورانه، فناورانه، مقیاس پذیر، دارای راه حل و همچنین دارای تکامل است.
رویداد استارت‎‌آپی «طلوع برکت» برگزار می‏‌شود
گروه اقتصاد ــ رویداد استارت‎‌آپی اسلامی - قرآنی «طلوع برکت» روزهای ۲۴ تا ۲۶ مهرماه از سوی مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی برگزار می‏‌شود.
معرفی مؤسسه «الزهرا» در سی‌وپنجمین نشست «با یاوران وحی»
طی سی‌و‌پنجمین نشست «با یاوران وحی» به معرفی مؤسسه قرآنی الزهرا(س) بهارستان پرداخته می‌شود.
فصلنامه پژوهش‌های میان رشته‌ای قرآن کریم در ایستگاه ۱۸
هجدهمین شماره از دو فصلنامه پژوهش‌های میان رشته‌ای قرآن کریم، به صاحب امتیازی جهاد دانشگاهی، مدیر مسئولی سیدمحمد جواد شوشتری و سردبیری ابوالفضل خوش‌منش منتشر شد.
با حضور صمصامی مؤلف صورت گرفت؛ رونمایی از کتاب «مأخذشناسی اقتصاد اسلامی» در ایکنا
کتاب «مأخذشناسی اقتصاد اسلامی» به قلم حسین صمصامی و همکاران، روز سه‎شنبه ۱۷ مهرماه با حضور نویسنده کتاب و حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجواد محقق‌نیا، رئیس انجمن اقتصاد اسلامی حوزه علمیه قم در ایکنا رونمایی شد.
نشست مشورتی شورای هماهنگی فعالیت‌های قرآن و عترت دانشگاه‌ها در سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور برگزار شد
حجت‌‌الاسلام افتخاریان در نشست مشورتی شورای هماهنگی فعالیت‌های قرآن و عترت دانشگاه‌ها ضمن تأکید بر  ضرورت معرفی آثار خلاقانه و فاخر دانشگاهیان در زمینه فرهنگی و قرآنی، بر رسالت خبرگزاری ایکنا به عنوان تنها خبرگزاری قرآنی کشور در این زمینه تأکید کرد.
به‌كارگیری برگزیدگان طرح دانشجو معلم قرآن در بهزیستی
دبیر شورای فرهنگی اداره‌كل بهزیستی فارس با اشاره به اجرای موفق طرح دانشجو معلم قرآن با همكاری جهاد دانشگاهی گفت: برگزیدگان این طرح در مراكز قرآنی سازمان بهزیستی به كار گرفته خواهند شد.
ارسال ۳۵۰۰ اثر به چهارمین سوگواره «میعادگاه عاشورایی دانشجویان»
دبیر چهارمین سوگواره ملی «میعادگاه عاشورایی دانشجویان» از ارسال بیش از ۳۵۰۰ اثر به دبیرخانه این سوگواره خبر داد و گفت: اختتامیه این سوگواره اواخر ماه صفر در زنجان برگزار می‌شود.
برگزاری طرح ملی حفظ قرآن مشکوة ویژه معلولان و نابینایان کشور
طرح ملی حفظ قرآن مشکوة ویژه معلولان و نابینایان کشور به همت سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و با همکاری سازمان بهزیستی کشور برگزار می‌شود.
بازدید معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه از سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه امروز از بخش‌های مختلف سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و ایکنا بازدید و در خصوص گسترش همکاری‌ها با رئیس این سازمان تبادل نظر کرد.
همکاری حوزه علمیه خواهران در برپایی جشنواره مهدویت جهاد‌دانشگاهی قم
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران با اعلام آمادگی در همکاری با جشنواره مهدویت جهاد‌دانشگاهی استان قم، بر نقش این جشنواره در تبیین اضلاع مختلف فلسفه ظهور و به خصوص نقش بانوان در این زمینه تأکید کرد.