طی نشستی در محل خبرگزاری ایکنا؛ کتاب «اسلام‌هراسی سیاسی در اندیشکده‌های آمریکایی» رونمایی شد
مراسم رونمایی از کتاب «اسلام‌هراسی سیاسی در اندیشکده‌های آمریکایی: مقابله با قدرت مقاومت اسلامی» در محل خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) برگزار شد.
کتاب «اسلام‌هراسی سیاسی در اندیشکده‌های آمریکایی» رونمایی می‌شود
مراسم رونمایی از کتاب «اسلام‌هراسی سیاسی در اندیشکده‌های آمریکایی» تألیف «حکیمه سقای بی‌ریا»، استاد دانشگاه تهران در محل خبرگزاری ایکنا برگزار می‌شود.
نمایشگاه مجازی اسماءالله آغاز شد
به مناسبت فرارسیدن دهه کرامت نمایشگاه مجازی اسماء الله با محوریت اسماء متبرک خداوند در سایت ویژه این نمایشگاه آغاز گردید.
در بیست‌وششمین «کافه‌محفل» مطرح شد: اهمیت کار تیمی در کسب‌وکارهای نوپای قرآنی
در کار تیمی، مقاصد و اهداف مشخص و شفاف‌سازی بسیار مهم‌ است. البته مهم‌ترین مورد در کار تیمی، رهبری آن است؛ باید رویکرد خود را هم مشخص کنیم و روشن باشد که در انتهای کار قرار است به چه چیزی برسیم.
بازدید معاون فرهنگی جامعهالمصطفی از ایکنا تعامل بیش از پیش مراکز قرآنی و حوزوی از ضروریات تبلیغ دین است
در نشست مدیران فرهنگی المصطفی و سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور که صبح هفتم تیرماه در ایکنا برگزار شد؛ بر تعامل بیش از پیش مراکز قرآنی و حوزوی به عنوان ضروریات تبلیغ دین تأکید شد.
برندگان اولین مسابقه آینه آیات مشخص شدند

مراسم قرعه کشی اولین دوره مسابقه اینترنتی آینه آیات برگزار شد.

چهارمین دوره طرح مشکوة آغاز شد
چهارمین دوره طرح ملی حفظ تلفنی قرآن «مشکوة» با حضور ۱۵۵ مددجوی سازمان بهزیستی کشور در حال برپایی است.
فقدان مرد جهادگر ایکنا ۳ ساله شد
امروز ۱۷ خردادماه، سالروز شهادت حجت‌الاسلام سیدمهدی تقوی، مدیرعامل اسبق خبرگزاری ایکنا و ۱۵ نفر از شهدای حادثه تروریستی مجلس شورای اسلامی در سال ۹۶ است؛ مردی که جهادگری و انقلابی‌گری از خصایص بارز فعالیت‌هایش بود.
کتاب «نماز، راز سر به مهر موفقیت» در ایکنا رونمایی می‌شود
نشست رونمایی از کتاب «نماز، راز سر به مهر موفقیت» نوشته حامد فتوت احمدی و مهدی نوری‌افشان یکشنبه ساعت ۱۴ تا ۱۶ در خبرگزاری ایکنا برگزار می‌شود.
اجرای هفتمین مسابقه «آینه آیات» با محوریت سوره قارعه
هفتمین مسابقه اینترنتی «آینه آیات» با محوریت سوره مبارکه قارعه از سوی مرکز فعالیت‌های قرآنی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور برگزار می‌شود.
حجت‌الاسلام محمدی بیان کرد: جایگاه راهبردی ایکنا در پیشبرد منشور توسعه فرهنگ قرآنی
دبیر شورای توسعه فرهنگ قرآنی با تأکید بر اینکه ایکنا به عنوان شجره طیبه جهاد مطرح است، به جایگاه راهبردی این خبرگزاری در پیشبرد منشور توسعه فعالیت‌های قرآنی اشاره و انتظارات از این رسانه را در سه بخش تبیین کرد.
برپایی پنجمین مسابقه «آینه آیات» با محوریت سوره ناس
پنجمین مسابقه اینترنتی «آینه آیات» با محوریت سوره مبارکه ناس از سوی مرکز فعالیت‌های قرآنی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور برگزار می‌شود.