مراسم رونمایی از کتاب «آخرین تلاوت» همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در ایکنا برگزار شد.
جمعی از دوستان اولین شهید قرآنی کشورمان در ایکنا گرد هم آمدند تا به مرور خاطرات دوست شهیدشان بپردازند که گوشه‌هایی از آن در کتاب «آخرین تلاوت» به چاپ رسیده است؛ شهیدی که به گفته دوستانش، خوش‌خلق بود و البته بمب انرژی.
لاله شهابی خبر داد: آغاز مصاحبه علمی دانشجو متدبران قرآن برای ورود به سطح تربیت مربی
مدیر اداره ترویج معاونت ترویج و توسعه سازمان قرآنی دانشگاهیان از آغاز مصاحبه علمی دانشجو متدبران قرآن کریم به صورت تصویری و همزمان در سراسر کشور خبر داد و گفت: این مصاحبه برای ورود به سطح چهار دوره تربیت مربی تدبر در قرآن کریم صورت می‌گیرد.
فردا در ایکنا برگزار می‌شود؛ رونمایی از کتاب «آخرین تلاوت» زندگی شهید احمد انصاری‌اصیل
مراسم رونمایی از کتاب «آخرین تلاوت» شرح زندگی و خاطرات شهید احمد انصاری‌اصیل فردا همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس از سوی خبرگزاری ایکنا برپا می‌شود.
از سوی مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی؛ سی‌‌و‌دومین «کافه محفل» برپا می‌شود
سی‌‌و‌دومین دورهمی کسب‌وکارهای نوپای قرآنی با عنوان «کافه محفل» عصر روز شنبه ۲۹ شهریورماه، از سوی مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی وابسته به سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور برپا می‌شود.
فراخوان مسابقه پویش روضه های خانگی
فراخوان مسابقه پویش روضه های خانگی در رشته های مختلف هنری منتشر شد.
سرپرست سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور تأکید کرد: «پویش روضه‌های خانگی»؛ پاسخی به نیاز آنی استفاده از شبکه‌های اجتماعی
سرپرست سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و مدیرعامل ایکنا گفت: پویش روضه‌های خانگی با توجه به شرایط کرونایی کشور و جهان، نیاز آنی به استفاده از شبکه‌های اجتماعی بود که از سوی سازمان قرآنی دانشگاهیان، پاسخ موقتی به آن داده شد و بر این عقیده هستم که باید به دنبال ساخت پلتفرم‌هایی با استاندارهای داخلی خود باشیم و در این راه باید اندیشمندان در کنار مهندسین به صورت بین‌رشته‌ای پیش بروند.
اسامی منتخبان پویش تلاوت عاشورایی اعلام شد
سامی منتخبان پویش تلاوت عاشورایی در دو بخش زیر ۱۶ سال و بزرگسال اعلام شد.
فراخوان دومین نمایشگاه مجازی نفس المطمئنه
دومین نمایشگاه هنرهای تجسمی «نفس المطمئنه» با محوریت قرآن و امام حسین(ع) فراخوان داد.

در برنامه مصباح شبکه قرآن سیما مطرح شد؛ بهترین فرصت برای ترویج سنت روضه‌های خانگی فراهم شده است / حمایت مداحان و ذاکران
در برنامه مصباح شبکه قرآن و معارف سیما به ابعاد پویش روضه‌های خانگی و شیوه برگزاری سوگواره حسینی دانشگاه جامع عملی ـ کاربردی پرداخته و بر برپایی هیئات حضوری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ستاد ملی مقابله با کرونا تأکید شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین ادیب‌یزدی مطرح کرد؛ روضه اخلاص می‌خواهد؛ نه جمعیت و تشریفات / خانه‌‌هایمان را به روی امام حسین(ع) بگشاییم
حجت‌الاسلام والمسلمین ادیب‌یزدی با اشاره به برکات برپایی روضه خانگی‌، گفت: می‌توانیم کربلا را با روضه خانگی به خانه‌هایمان بیاوریم؛ برای برگزاری روضه فقط دل شکسته، چشم اشکبار و اخلاص نیاز است.

آیدین علی‌بیگی تشریح کرد: جزییات عناصر به‌کاررفته در پوستر پویش روضه‌های خانگی
طراح پوستر «پویش روضه‌های خانگی» با اشاره به جزییات به‌کار رفته در این طرح گفت: طرح بته‌جقه به عنوان فضای درونی انسان در این پوستر مدنظر بود و وجود یک شمع که نشان از معرفت اهل‌بیت(ع) و روشنگر بودن آن در زندگی است و در معنای دیگر، این همان آتش عشقی است که به واسطه مظلومیت قیام عاشورا، سال‌هاست دل شیعیان را می‌سوزاند.

برکات روضه های خانگی

در مراسم رونمایی از پوستر پویش #روضه_های_خانگی، مداحان کشور، از برکات روضه های خانگی گفتند.