» » آموزش تکنیک‌های نقاشی‌خط در نمایشگاه قرآن

به گزارش روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور؛ معاونت ترویج و توسعه سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور در راستای برگزاری رویداد فرهنگی هنری چهارفصل قرآنی، کارگاه دو روزه آموزش تکنیک‌های  نقاشی‌خط  با محوریت سوره مبارکه الرحمن را در غرفه خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) واقع در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم برگزار می‌کند.
مدرس این کارگاه محمد بخشی‌زاده است. در این کارگاه تکنیک‌های مربوط به برجسته‌کاری روی بوم و سطوح مختلف به طور کامل آموزش داده شود.
اولویت ثبت‌نام با دانشجویان، طراحان و خوشنویسان است و این کارگاه در روزهای جمعه ۱۸ و چهارشنبه ۲۳ فروردین برگزار می‌شود.
در طرح چهارفصل قرآنی، بخش‌های مختلفی از جمله برگزاری نشست‌های مختلف قرآنی، مسابقه کتابخوانی، جلسات تدبر در قرآن، برگزاری کارگاه‌های هنری و ادبی در رشته‌های مختلف متناسب با سوره مورد نظر، برگزاری نمایشگاه آثار هنری و آموزش‌های مختلف در حوزه مهارت‌های فردی برای دانشجویان در نظر گرفته شده است تا ضمن آشنایی با موضوع فصل و ارتباط آن با قرآن، یک سری مهارت‌های فردی نیز در کنار این مفاهیم را آموزش ببینند.
علاقه‌مندان به رویداد‌های فرهنگی و هنری می‌توانند ضمن عضویت در شبکه فعالان قرآنی دانشجویی از طریق پایگاه اینترنتی www.isqa.ir  در این طرح شرکت کنند. همچنین، برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌‌توانند با شماره ۰۹۱۹۷۲۶۸۷۱۲ تماس حاصل کنند.

2/01/20