» » » برگزاری نمایشگاه هنرهای تجسمی «نور»

به گزارش روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور؛ نمایشگاه هنرهای تجسمی نور از سوی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و همزمان با سالروز میلاد حضرت اباالفضل العباس(ع) در موزه ملی قرآن کریم افتتاح می‌شود.

به این مناسبت علاقه‌مندان می‌توانند ضمن حضور در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه در ساعت 14:30 روز ششم اسفندماه،‌ از موزه ملی قرآن کریم به صورت رایگان بازدید کنند.

آثار این نمایشگاه با موضوع تدبر در سوره مبارکه نور در قالب 40 اثر و رشته‎های نقاشی، خوشنویسی، نقاشیخط، تایپوگرافی و تصویرسازی از سوی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی خلق شده‌اند.

در این طرح، بخش‌های مختلفی از جمله برگزاری نشست‌های مختلف قرآنی، مسابقه کتابخوانی، جلسات تدبر در قرآن، فراخوان آثار هنری و آموزش‌های مختلف در حوزه مهارت‌های فردی در نظر گرفته شده است تا دانشجویان ضمن آشنایی با موضوع فصل و ارتباط آن با قرآن، مجموعه‌ای از مهارت‌های فردی را نیز در کنار این مفاهیم آموزش ببینند.

لازم به ذکر است، این نمایشگاه از برنامه‌های رویداد فرهنگی ـ هنری چهارفصل قرآنی است که در آن برای هر فصل سوره خاصی اختصاص یافته است. بر این اساس، همه علاقه‌مندان به رویداد‌های فرهنگی و هنری می‌توانند ضمن عضویت در شبکه فعالان قرآنی دانشجویی از طریق پایگاه اینترنتی www.isqa.ir در این طرح شرکت کنند.

علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند در روزهای 6 تا 9 اسفندماه از ساعت 9 تا 15 به نشانی تهران، خیابان ولیعصر، تقاطع خیابان امام خمینی(ره)، موزه ملی قرآن کریم مراجعه کنند.

1/12/3