» » مسابقه کتابخوانی نور برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، معاونت ترویج و توسعه سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران مسابقه کتابخوانی نور برگزار ویژه دانشجویان سراسر کشور را برگزار می‌‌کند. این مسابقه که از مجموعه برنامه‌های چهارفصل قرآنی است با موضوع تفسیر سوره مبارکه نور بوده که از ۱۲ لغایت ۲۲ بهمن‌‌ماه ۱۴۰۱ برگزار و به نفرات برگزیده به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد شد.

منبع این مسابقه کتاب تفسیر سوره نور تألیف حجت‌‌الاسلام والمسلمین محسن قرائتی است و علاقه‌‌مندان جهت دانلود رایگان این کتاب و شرکت در مسابقه می‌‌توانند به نشانی الکترونیکی isqa.ir مراجعه کنند.

در طرح چهارفصل قرآنی، بخش‌های مختلفی از جمله برگزاری نشست‌های مختلف قرآنی، مسابقه کتابخوانی، جلسات تدبر در قرآن، برگزاری کارگاه‌‌های هنری و ادبی در رشته‌های مختلف متناسب با سوره مورد نظر، برگزاری نمایشگاه آثار هنری و آموزش‌های مختلف در حوزه مهارت‌های فردی برای دانشجویان در نظر گرفته شده است تا ضمن آشنایی با موضوع فصل و ارتباط آن با قرآن، یک سری مهارت‌های فردی نیز در کنار این مفاهیم را آموزش ببینند.

دانشجویان علاقه‌مند به حضور در این رویداد فرهنگی - قرآنی برای اطلاع از برنامه‌های چهارفصل قرآنی می‌توانند به پایگاه اینترنتیwww.isqa.ir مراجعه و از زمان برگزاری برنامه‌ها مطلع شوند.

1/11/16