» » بازدید رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش از سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور

به گزارش روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور؛ حجت‌الاسلام والمسلمین حسین صنعت‌پور، رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز، ۱۶ آذر، با حضور در سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور از بخش‌های مختلف این سازمان و خبرگزاری ایکنا بازدید کرد و در جریان فعالیت‌های مراکز مختلف این مجموعه قرار گرفت.
همچنین محمدحسین حسنی، رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور در نشستی با رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش، به تشریح روند فعالیت‌های مراکز وابسته به سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور از جمله تحریریه فارسی و بین‌الملل، مرکز فعالیت‌های قرآنی دانشجویان، مرکز مطالعات میان‌رشته‌ای قرآن کریم، مرکز آموزش‌های تخصصی علوم و فنون قرآنی، مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی و مرکز تولیدات چند رسانه‌ای قرآنی (مبین) سازمان قرآنی پرداخت.
وی با اشاره به روند تولید و انتشار اخبار در ایکنا گفت: علاوه بر اینکه دفاتر استانی خبرگزاری ایکنا در سراسر کشور دایر است، ۳۰ رابط خبری از کشورهای مختلف به انتشار اخبار و رویدادهای قرآنی کشورهای مبدأ می‌پردازند.این سازمان از عقبه قوی پژوهشی بهره‌مند است که در تولیدات مختلف رسانه‌ای مورد استفاده و بهره‌برداری قرار می‌گیرد.
همچنین حجت‌الاسلام صنعت‌پور از تلاش‌های ایکنا در گسترش تعالیم فرهنگی و قرآنی در کشور تقدیر کرد و گفت: در مجموعه نیروی دریایی ارتش تقویت معارف قرآنی به‌ صورت جدی پیگیری می‌شود و در این راستا به مدت ۴۱ سال مسابقات قرآنی را به‌ طور منظم برگزار کرده‌ایم‌. از خبرگزاری ایکنا و سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور تقاضا دارم ضمن پوشش وسیع رویدادهای قرآنی، ما را در ارتقای سطح فرهنگی و قرآنی کارکنان پایور و وظیفه و خانواده‌های آنها یاری رسانند.
یادآور می‌شود رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در گفت‌وگویی تصویری که در استودیو مبین انجام گرفت، در مورد فعالیت‌های قرآنی در سطح نیروی دریایی ارتش توضیحاتی ارائه کرد.

0/09/16