» » از سوی مرکز مطالعات میان‌رشته‌ای قرآن کریم؛ نشست «چالش‌های کاربردی‌سازی مطالعات قرآنی» برگزار می‌شود
از سوی مرکز مطالعات میان‌رشته‌ای قرآن کریم؛ نشست «چالش‌های کاربردی‌سازی مطالعات قرآنی» برگزار می‌شود
نشست «چالش‌های کاربردی سازی مطالعات قرآنی» با سخنرانی کریم دولتی، معاون پژوهش و برنامه‌ریزی شورای عالی قرآن، از سوی مرکز مطالعات میان‌رشته‌ای قرآن کریم وابسته به جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، ششمین نشست تخصصی از سلسله نشست‌های «کاربردی‌سازی مطالعات قرآنی» با موضوع «چالش‌های کاربردی‌سازی مطالعات قرآنی» با حضور کریم دولتی، معاون پژوهش و برنامه‌ریزی شورای عالی قرآن و عضو هیئت علمی گروه پژوهشی مطالعات قرآنی برهان به صورت مجازی از سوی مرکز مطالعات میان رشته‌ای قرآن کریم وابسته به جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود.

بنابر این گزارش، این نشست در روز چهارشنبه، ۳ دی‌ماه، از ساعت ۱۵ تا ۱۷ برگزار می‌شود. علاقه‌مندان جهت حضور در این نشست می‌توانند به سامانه امجد به نشانی amjad.jde.ir/isqa مراجعه کنند و ششمین نشست تخصصی کاربردی‌سازی مطالعات قرآنی را انتخاب کرده، نام خود را درج و با رمز quran.ir وارد سامانه شوند.

یادآور می‌شود،‌ مرکز مطالعات میان‌رشته‌ای قرآن کریم سلسله‌نشست‌های تخصصی «کاربردی‌سازی مطالعات قرآنی» را برنامه‌ریزی کرده است که تاکنون در این نشست‌ها عبدالهادی فقهی‌زاده با موضوع «ضرورت و معنای کاربردی‌سازی در مطالعات قرآنی»، حجت‌الاسلام علیرضا قائمی‌نیا با موضوع «راهکارها و الزامات کاربردی‌سازی مطالعات قرآنی»، احد فرامرز قراملکی، استاد دانشگاه تهران، با موضوع «جایگاه مسئله‌شناسی در کاربردی‌سازی مطالعات قرآنی»،‌ حجت‌الاسلام رضایی اصفهانی درباره «کاربردی‌سازی مطالعات قرآنی از منظر ظرفیت‌های پژوهشی» و قاسم درزی با موضوع «رابطه‌ میان‌رشتگی و کاربردی‌سازی در علوم قرآنی» به سخنرانی پرداخته‌اند.


99/10/3