» » مهلت ارسال آثار به نمایشگاه «نفس المطمئنه» تمدید شد

به گزارش روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور؛ دبیرخانه نمایشگاه قرآن و عاشورا طی اطلاعیه‌ای از تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این نمایشگاه خبر داد.
در این اطلاعیه آمده است: با توجه به استقبال و درخواست‌های مکرر هنرمندان برای تمدید مهلت ارسال آثار برای شرکت در دومین نمایشگاه نفس المطمئنه به اطلاع می‌رساند زمان ارسال آثار تا ۲۶ مهرماه همزمان با پایان ماه صفر تمدید شد.
سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور در راستای اشاعه فرهنگ قرآنی و ارتباط قیام عاشورا و قرآن، فراخوان برگزاری دومین نمایشگاه هنر‌های تجسمی با محوریت قرآن و امام حسین(ع) را منتشرد که بر این اساس، نمایشگاه شامل بخش‌های خوشنویسی، نقاشی خط، نقاشی و تایپوگرافی است. علاقه‌مندان با توجه به موضوعات سوره آل عمران آیه ۶۱، سوره مریم آیه ۱، سوره اسراء آیات ۳۳ و ۸۱ می‌توانند به خلق اثر بپردازند.
مقررات نمایشگاه
نمایشگاه به صورت مجازی و در سایت (سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور) www.isqa.ir برگزار خواهد شد و حجم تصویر ارسالی کمتر از ۲ مگابایت باشد و دبیرخانه نمایشگاه مجاز است از آثار ارسالی برای امور نمایشگاهی، تبلیغاتی و انتشاراتی خود استفاده کند. هنرمندان خطوط مختلف با سبک‌های گوناگون می‌توانند در این نمایشگاه شرکت کنند.

در صورت ارسال بیش از حد ظرفیت نمایشگاه، آثار به صورت گزینشی انتخاب می‌شود و آثاری که با موضوع نمایشگاه مطابقت نداشته باشند و به لحاظ کیفیت فنی مورد تآیید نباشند، حذف خواهند شد و دبیرخانه ازدریافت آثارارسالی بعد از موعد مقرر معذور است.
ارسال آثار از سوی شرکت‌کننده، برای حضور در نمایشگاه به منزله اعلام مالکیت معنوی اثر است، درصورت اثبات خلاف این امر در هر مرحله‌ای، عواقب حقوقی وجزایی آن به عهده شرکت‌کننده است و هرشرکت کننده می‌تواند حداکثر ۵ اثر برای شرکت در نمایشگاه ارائه کند.
یادآور می‌شود؛ به همه شرکت‌کنندگان گواهی شرکت در نمایشگاه از سوی سازمان قرآنی جهاد دانشگاهی اعطا می‌شود و هزینه شرکت در نمایشگاه رایگان است و همچنین ارسال اثر و شرکت در نمایشگاه به منزله پذیرش مقررات نمایشگاه است و تصمیم درباره مسایل پیش‌بینی نشده برعهده شورای برگزاری است به اطلاع هنرمندان خواهد رسید.
آخرین مهلت ارسال آثار تا ۲۶ مهرماه ۱۳۹۹ تمدید شده و هنرمندان برای ثبت‌نام، ارسال اثر و کسب اطلاعات بیشتر به سایت reg.isqa.ir مراجعه کنند و برای اطلاعات بیشتر دبیرخانه به شماره ۰۲۱۶۶۹۷۰۷۷۵ و ۰۲۱۶۶۴۰۲۸۸۲ (آقای بخشی‌زاده) تماس بگیرند.

99/07/5