» » اسامی منتخبان پویش تلاوت عاشورایی اعلام شد

به گزارش روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، پویش تلاوت عاشورایی همزمان با دهه اول ماه محرم از سوی خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) برگزار و نتایج آن اعلام شد.

در بخش بزرگسال نفر اول، مهدی سیاحی از استان خوزستان؛ نفر دوم، احسان بیات از استان همدان و نفر سوم مشترکاً، محمدمحسن جعفرزاده و علی دولت‌آبادی از استان تهران اعلام شد.

در بخش تلاوت‌های ارسالی زیر ۱۶ سال به دلیل استقبال بالای نوجوانان، در بین بهترین تلاوت‌ها، قرعه‌کشی صورت گرفت و سینا فتحی از استان خراسان رضوی، مبین نصیری از استان آذربایجان غربی و یاسین پورغیاثیان از استان همدان منتخبان این پویش شدند. 

علاقه‌مندان فرصت داشتند تا ظهر شنبه، هشتم شهریورماه، برابر با نهم محرم‌الحرام و روز تاسوعای حسینی، تلاوت‌ تصویری از چهار آیه پایانی سوره مبارکه فجر را به همراه ذکر مشخصات کامل خود، به نشانی اینستاگرام iqnanews و تلگرام iqnanewsadmin ارسال کنند.

یادآور می‌شود، در بخش بزرگسالان به نفر اول، یک میلیون تومان؛ نفر دوم، ششصد هزار تومان و نفر سوم، چهارصد هزار تومان و در بخش زیر ۱۶ سال نیز به نفر اول، ۵۰۰ هزار تومان؛ نفر دوم، ۳۰۰ هزار تومان و‌ نفر سوم، ۲۰۰ هزار تومان اهداء خواهد شد.

99/06/10