» » بازدید مدیر حوزه‌های علمیه خواهران کشور از ایکنا

به گزارش روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور؛ حجت‌الاسلام والمسلیمن عبدالکریم بهجت‌پور، مدیر حوزه‌های علمیه خواهران کشور؛ حسین محمدی‌زاده، معاون منابع انسانی و پشتیبانی حوزه‌های علمیه خواهران کشور؛ حجت‌الاسلام یحیی جهانگیری، مدیر کل روابط عمومی ارتباطات و امور بین‌الملل و حجت‌الاسلام محمدحسین کبیریان، مدیر حوزه علمیه خواهران استان تهران، از مجموعه خبرگزاری قرآن و سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور بازدید کردند.

حجت‌الاسلام والمسلیمن عبدالکریم بهجت‌پور و هیئت همراه در این دیدار از تحریریه فارسی و بین‌المللی خبرگزاری ایکنا، مرکز مطالعات میان‌رشته‌ای قرآن و دیگر مجموعه‌های این سازمان بازدید به عمل آوردند و از نزدیک در جریان فعالیت‌ها قرار گرفتند.

بعد از این بازدید، حجت‌الاسلام بهجت‌پور و هیئت همراه در نشستی با حضور سیدجواد شوشتری، مدیرعامل خبرگزاری ایکنا شرکت کردند که در آن گزارشی از فعالیت‌ها و برنامه‌های خبرگزاری قرآن و سازمان قرآنی دانشگاهیان ارائه شد. در پایان این نشست، کارت خبرنگار افتخاری ایکنا به حجت‌الاسلام بهجت‌پور تقدم شد.

یادآور می‌شود، مدیر حوزه‌های علمیه خواهران با حضور در استودیو  تصویری مبین به سؤالات خبرنگار ایکنا درباره وضعیت حوزه‌های علمیه خواهران و تربیت مجتهدان بانو به گفت‌وگو پرداخت که متن آن در روزهای آتی منتشر می‌شود.

98/11/21