» » از سوی مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی؛ دوره MBA کسب‌وکارهای نوپای اسلامی برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیا کشور، مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی به منظور تقویت و آشنایی با نحوه ایجاد و راه‌اندازی کسب و کارهای نوپا با تمرکز بر بازار جهان اسلام دوره کوتاه‌مدت MBA کسب و کارهای نوپای اسلامی (Islamic Startups MBA) را با همکاری دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران در سال جاری برگزار می‎‌کند.

از جمله دروس ارائه شده در سه ماهه اول این دوره شامل «کارآفرینی و ایجاد کسب و کار اسلامی»، «پرورش خلاقیت و ایده‌پردازی»، «اصول بازاریابی استارت‌آپ‌ها» و «مدیریت منابع انسانی و تیم سازی استارت‌آپ‌ها» است. 


در سه‌ماهه دوم این دوره، مواردی از قبیل اصول فنون و مذاکرات تجاری در بازارهای اسلامی، مدیریت پروژه در استارت‌آپ‌ها، مدیریت فروش در بازارهای اسلامی و حقوق تجارت اسلامی، آموزش داده می‌شود.

در سه ماه سوم نیز تدوین طرح کسب و کار و ارزیابی اقتصادی، مدیریت برند در بازارهای اسلامی، تحقیقات بازاریابی برای استارت‌آپ‌ها در بازارهای اسلامی و روش‌های تأمین مالی استارت‌آپ‌ها، تدریس خواهد شد.


در سه ماهه چهارم و پایانی این دوره نیز حسابداری استارت‌آپ‌ها، استراتژی و نوآوری استراتژیک در حوزه اسلامی و مدیریت کسب و کار اسلامی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

یادآور می‌شود، در پایان این دوره، گواهینامه رسمی از سوی جهاد دانشگاهی و دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران اهدا می‌شود.

علاقه‌مندان جهت مشاوره و ثبت‌نام و نحوه پرداخت هزینه دوره می‌توانند با شماره تلفن ۸۸۲۲۵۰۲۸ و ۶۶۴۱۰۱۸۰-۰۲۱ تماس حاصل کرده یا به سایت quranti.ir یا سایت ent.ut.ac.ir مراجعه یا بر روی این لینک کلیک کنند.

                   

98/04/18