» » زهرا سعیدی: توجه ایکنا به نوجوانان اثرگذاری آن را بیشتر می‌کند
زهرا سعیدی: توجه ایکنا به نوجوانان اثرگذاری آن را بیشتر می‌کند
نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه عملکرد خبرگزاری ایکنا در توسعه فرهنگ قرآنی، روبه رشد و مؤثر بوده است، گفت: اگر این خبرگزاری برنامه‌های ویژه‌ای برای بخش کودکان و نوجوانان داشته باشد، می‌تواند اثرگذاری بیشتری داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور؛ زهرا سعیدی، عضو فراکسیون قرآن، عترت و نماز مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا، با اشاره به سالروز تشکیل خبرگزاری قرآن، اظهار کرد: این خبرگزاری در حرکت روبه جلو و در توسعه فرهنگ قرآنی در کشور تأثیرگذار بوده و احساس می‌کنم که بهتر از این هم می‌توانست باشد.
وی تأکید کرد: معرفی چنین رسانه‌ای برای خدمت به جامعه قرآنی نیازمند تلاش بیشتری است که هم خود خبرنگاران و هم مسئولان خبرگزاری و نیز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید همت کنند تا موانعی که برای ادامه فعالیت این مرکز وجود دارد، برداشته شود و نقاط قوتی که دارد، تقویت شود.
سعیدی افزود: خبرگزاری ایکنا تریبونی بین‌المللی در نظام جمهوری اسلامی است که می‌توان حداکثر استفاده را از این تریبون بین‌المللی داشت.
وی در مورد ضرورت توجه به مخاطبان کودک و نوجوان نیز اظهار کرد: مخاطبان خبرگزاری ایکنا عموم مردم هستند، اما به نظرم اگر بتواند برای دانش‌آموزان و کودکان برنامه‌های خاص و ویژه‌ای داشته باشد، بیشتر تاثیرگذار خواهد بود.

98/03/5