» » سازمان قرآنی دانشگاهیان اجرا می‌کند؛ آموزش مهارت‌های ازدواج در کارگاه‌های «امید وصل» و «سینما زندگی»
سازمان قرآنی دانشگاهیان اجرا می‌کند؛ آموزش مهارت‌های ازدواج در کارگاه‌های «امید وصل» و «سینما زندگی»
رئیس مرکز فعالیت‌های قرآنی دانشجویان سازمان قرآنی دانشگاهیان از برگزاری سلسله کارگاه‌های هماهنگ مهارت‌های ارتباطی با عنوان امید وصل و سینما زندگی در برخی واحدهای جهاددانشگاهی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان این کشور، زهرا نقی‌زاده، رئیس مرکز فعالیت‌های قرآنی دانشجویان سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، در گفت‌وگو با ایکنا؛ گفت: انسان‌ها در زندگی با انتخاب‌هایی روبه‌رو می‌شوند که لازمه تشخیص و گزینش آن داشتن ملاک و معیارهای صحیح است؛ یکی از موضوعات و مسائل مهم زندگی ازدواج و انتخاب همسر است که نیازمند دقت و توجه بیشتری است، زیرا به زندگی دنیوی و اخروی انسان مرتبط است و نسل آینده نیز از آن متأثر می‌شود.

وی با بیان اهمیت موضوع ازدواج بر ضرورت آموزش ملاک‌ها و معیارهای صحیح و منطقی انتخاب همسر به قشر جوان تأکید کرد و افزود: در این راستا سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور بر آن شد تا با همکاری واحدهای جهاددانشگاهی سلسله کارگاه‌های هماهنگ «امید وصل» را با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد برمایی، کارشناس مسائل خانواده، در برخی از واحدهای جهاددانشگاهی در قالب چهار جلسه سه یا چهار ساعته برگزار کند.

وی از برگزاری برنامه «سینما زندگی» نیز خبر داد و گفت: این برنامه در قالب یک جلسه سه ساعته با نمایش فیلم‌های مرتبط با موضوعات معنای زندگی، خانواده، دلبستگی، تله‌های فردی و اجتماعی ما در جامعه و ... ویژه دانشجویان و با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین برمایی در برخی واحدهای جهاددانشگاهی تا پایان سال جاری برگزار می‌شود.

97/09/13