» » ارسال ۳۵۰۰ اثر به چهارمین سوگواره «میعادگاه عاشورایی دانشجویان»

به گزارش روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، رضا اسمخانی، دبیر چهارمین سوگواره ملی عاشورایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا گفت: چهارمین سوگواره ملی «میعادگاه عاشورایی دانشجویان» با محوریت شعر عاشورایی، عکس عاشورایی، قطعه ادبی شامل نثر و دل‌نوشته و قطعه تصویری عاشورایی شامل فیلم، کلیپ و نماهنگ برگزار می‌شود و شعر و عکس عاشورایی با عنوان «زنجان پایتخت شور و شعور حسینی» بخش ویژه این سوگواره ملی است.

وی افزود: در حال حاضر بیش از ۳۵۰۰ اثر در بخش‌های مختلف ارسال شده و علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود در بخش‌های یاد شده را تا ۱۳ مهرماه از طریق بارگزاری در سایت اینترنتی سوگواره، شماره ۰۹۰۳۰۲۷۵۴۶۴ در واتس‌اپ و پست الکترونیکی miad.daneshjooyan@gmail.com ارسال کنند.

اسمخانی با بیان اینکه آخرین مهلت ارسال اثر همان ۱۳ مهرماه است و تمدید نمی‌شود، تصریح کرد: بیشترین تعداد اثر مربوط به عکس عاشورایی است و اختتامیه این سوگواره نیز اواخر ماه صفر در زنجان برگزار می‌شود.

یادآور می‌شود؛ این سوگواره از سوی جهاد دانشگاهی زنجان و مشارکت و همکاری سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشجویان، حسینیه اعظم، شهرداری و حوزه هنری استان زنجان برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با تلفن دبیرخانه به شماره  ۳۳۰۳۵۳۰۰-۰۲۴ تماس حاصل کنند.

97/07/11