» » صفحه 9
تجلیل از همکاران منابع انسانی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور
سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور به مناسبت روز منابع انسانی از همکاران این بخش از سازمان با اهدای هدایایی قدردانی کرد.
اینفوگرافیک | تماشاگه رمضان ۱۴۰۰ ایکنا
رمضان ماه مهمانی خداست و ما در خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) بر آن هستیم که با ویژه‌برنامه‌هایی با حضور اساتید حوزه قرآن، عرفان و ادب؛ مهمان خانه‌های شما باشیم تا ضمن کاهش اوقات محدودیت‌های کرونایی، ارواح مشتاق روزه‌داران را به چشمه‌های جوشان معرفت بسپاریم.
اهدای هدیه به روزه‌ اولی‌ها از سوی سازمان قرآنی دانشگاهیان
سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان به چهار نفر از فرزندان همکاران که برای نخستین بار روزه‌داری را تجربه می‌کنند هدایایی اهدا کرد.
بازدید رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس از سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور
حجت‌الاسلام والمسلمین مرتضی آقاتهرانی دوشنبه ۱۶ فروردین‌ماه، از بخش‌های مختلف سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور از جمله تحریریه ایکنا بازدید کرد.
برگزاری دیدار نوروزی در سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور
در دیدار نوروزی جامعه قرآنی که مطابق سنت چندسال اخیر به همت سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و در فضایی گرم و صمیمی برگزار شد، در کنار تلاوت‌های دلنشین قاریان نوجوان و جوان حاضر، از برنامه‌های دستگاه‌های قرآنی در سال ۱۴۰۰، ضرورت مطالبه‌گری جامعه قرآنی به نفع نیاز‌های مردم فارغ از انتظارات صنفی و شخصی، هم‌افزایی امور قرآنی و .. سخن گفته شد.
در قالب وبینار/ بزرگداشت آیت‌الله خسروشاهی در ایکنا برگزار می‌شود
وبینار بزرگداشت آیت‌الله سیدهادی خسروشاهی با پیام آیت‌الله گرامی ۲۳ اسفندماه از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۲ در ایکنا برگزار می‌شود.
حضور «سیدجواد حسینی» قاری بین‌المللی در ایکنا
سیدجواد حسینی، قاری بین‌المللی کشورمان ضمن بازدید از تحریریه ایکنا و آشنایی بیشتر با گروه‌های مختلف خبری و فعالیت‌های داخلی و خارج از کشور این مجموعه با خبرنگاران نیز گفت‌وگو داشت.
نکوداشت حجت‌الاسلام محمدعلی خسروی در سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور برگزار شد
مراسم نکوداشت حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی خسروی، ۱۸ اسفندماه با حضور جمعی از فعالان امور قرآنی و فرهنگی کشورمان به میزبانی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور برگزار شد.
مصاحبه با استاد احسان کاظمی
استاد کاظمی: بخش آموزش و پژوهش در جشنواره ملی کتابت قرآن کریم حاکی از نگاه عمیق و دقیق به این حوزه است و این بخش‌ها در بسیاری از جشنواره‌ها مورد غفلت قرار می‌گیرد.

به مناسبت هفته تربیت اسلامی؛ وزیر آموزش و پرورش از سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور بازدید کرد
محسن حاجی میرزایی، وزیر آموزش و پرورش امروز ۹ اسفندماه، از بخش‌های مختلف خبرگزاری ایکنا و سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور بازدید کرد.
همکاری سازمان قرآنی دانشگاهیان در نمایشگاه «اسلام و بشریت» قزاقستان

نمایشگاه بین‌المللی عکس «اسلام و بشریت؛ دیروز، امروز و فردا» به مناسبت سی‌امین سالگرد استقلال جمهوری قزاقستان با همکاری سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور در قزاقستان برگزار می‌شود.

ثبت‌نام در بخش آموزش جشنواره ملی کتابت قرآن کریم تمدید شد
مهلت ثبت‌نام و ارسال نمونه اثر برای شرکت در بخش آموزشی جشنواره ملی کتابت قرآن کریم تمدید شد.