» » صفحه 9
بازدید قائم‌مقام وزیر آموزش و پرورش از سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و خبرگزاری ایکنا
قائم‌مقام وزیر آموزش و پرورش در امور بین‌الملل و دبیر کمیسیون ملی آیسسکو، یکشنبه ۱۹ آبان‌ماه، از بخش‌های مختلف سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و خبرگزاری ایکنا بازدید کرد.
به میزبانی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور؛ بیستمین«کافه‌ محفل» برپا می‌شود
بیستمین دورهمی کسب‌وکارهای نوپای قرآنی با عنوان «کافه‌ محفل» شنبه ۱۸ آبان‌ماه، از سوی مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی جهاد دانشگاهی برپا می‌شود.
ثبت‌نام طرح «دانشجو متدبر قرآن» در زنجان
رئیس جهاددانشگاهی استان زنجان از ثبت‌نام طرح «دانشجو متدبر قرآن» خبر داد و گفت: افراد پس از گذراندن این دوره‌ها مدرک معتبر مرکز فعالیت‌های قرآنی دانشجویان را دریافت می‌کنند.
بازدید معاون حقوقی آموزش و پرورش از سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و خبرگزاری ایکنا
معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش و پرورش امروز سه‌شنبه، ۲۳ مهرماه، با حضور در سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور از خبرگزاری ایکنا و سایر بخش‌های این سازمان بازدید کرد.
برگزاری آزمون آنلاین سطح یک طرح دانشجومتدبر قرآن
آزمون آنلاین دومین دوره طرح ملی دانشجومتدبر قرآن کریم با شرکت ۵۰ نفر از دانشجویان برگزار می‌شود.
به مناسبت روز کودک؛ مسابقه بزرگ «کودک قرآنی» برگزار می‌شود
همزمان با روز جهانی کودک مسابقه بزرگ قرآنی با عنوان «پویش ‌کودک قرآنی» ویژه کودکان زیر ۱۰ سال به همت خبرگزاری ایکنا برگزار می‌شود.
شرکت‌کننده طرح دانشجومعلم و متدبر قرآن: موضوع روش‌تدریس در طرح دانشجومعلم جدی‌تر گرفته شود
فاطمه محمدی، فارغ‌التحصیل دوره کارشناسی نرم‌افزار از دانشگاه فولادشهر اصفهان، شرکت‌کننده در طرح دانشجومعلم جهاددانشگاهی خواستار شد تا در ادوار بعد به موضوع روش‌تدریس بیشتر توجه شود.
بازدید رئیس مرکز فرهنگی خانواده ناجا از ایکنا
هادی مزینانی، رئیس مرکز فرهنگی خانواده ناجا سه‌شنبه، ۹ مهرماه با حضور در سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور از بخش‌های مختلف این مجموعه قرآنی بازدید کرد.
همزمان با آغاز هفته ناجا انجام شد؛ ‌بازدید رئیس مرکز فرهنگی خانواده ناجا از ایکنا
رئیس مرکز فرهنگی خانواده ناجا سه‌شنبه، ۹ مهرماه، با حضور در سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور از خبرگزاری ایکنا و بخش‌های مختلف این مجموعه قرآنی بازدید کرد.
خبرنگار ایکنا برگزیده جایزه جهانی اربعین شد
سید محمدحسین حسینی، خبرنگار زبان اردو ایکنا در مراسم اختتامیه پنجمین جایزه جهانی اربعین در بخش سفرنامه مقام پنجم را کسب کرد.
با نگاهی به پژوهشی قرآنی/ بررسی تبلیغات تجاری از منظر سبک زندگی اسلامی
تبلیغات تجاری یکی از موضوعات مهم اجتماعی است که نه فقط در زمینه­ اقتصادی بلکه در سایر زمینه­‌ها مانند فرهنگی، اجتماعی، روانشناختی و ... آثار مهمی بر جا می­‌گذارد. در این گزارش مرکز مطالعات بین‌رشته­­‌ای قرآن کریم قصد دارد که از دید سبک زندگی اسلامی به چند مورد از این جاذبه­‌ها اعم از ترس، جنسی و منطقی نگاهی بیندازد.
نشست «گردشگری در گام دوم انقلاب اسلامی» برگزار شد
کارشناسان در نشست «گردشگری در گام دوم انقلاب اسلامی»، ضمن بیان مهم‌ترین چالش‌های گردشگری کشور بر توسعه گردشگری به‌عنوان یکی از کامل‌ترین بخش‌های اقتصادی ـ اجتماعی برای تحقق اهداف بیانیه گام دوم انقلاب تأکید کردند.