» » صفحه 8
جهاد دانشگاهی خراسان‌شمالی دانشجو معلم قرآن تربیت می‌کند
مدیر فرهنگی جهاد دانشگاهی خراسان‌شمالی از اجرای طرح دانشجو معلم قرآن کریم توسط این واحد برای دانشجویان استان خبر داد.
در اجلاس سراسری نماز؛ ایکنا تنها رسانه مروج فرهنگ نماز معرفی شد
خبرگزاری ایکنا در بیست‌وهفتمین اجلاس سراسری نماز، تنها رسانه برتر کشور در ترویج اقامه نماز معرفی شد.
حضور پرشور دانشجویان امیرکبیر در اولین جلسه کارگاه آموزشی «رسم انتخاب»

کارگاه آموزشی «رسم انتخاب» که از سلسله جلسات طرح هماهنگ «امید وصل» سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور است، با حضور حجت السلام والمسلمین محمد برمایی به همت کانون مهر زندگی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی امیرکبیر، در محل دانشگاه امیرکبیر برگزار شد.

سازمان قرآنی دانشگاهیان اجرا می‌کند؛ آموزش مهارت‌های ازدواج در کارگاه‌های «امید وصل» و «سینما زندگی»
رئیس مرکز فعالیت‌های قرآنی دانشجویان سازمان قرآنی دانشگاهیان از برگزاری سلسله کارگاه‌های هماهنگ مهارت‌های ارتباطی با عنوان امید وصل و سینما زندگی در برخی واحدهای جهاددانشگاهی خبر داد.
انعقاد تفاهم‌ همکاری جهاددانشگاهی و کارگروه ساماندهی مد و لباس/ تاکید بر مواجهه فرهنگی با مسئله پوشش
معاون فرهنگی جهاددانشگاهی و دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس تفاهم‌نامه‌ همکاری مشترک با محور مد و لباس ایرانی ـ اسلامی امضا کردند.
قدردانی ایکنا از «محمدحسین محمدزاده»
صبح امروز، محمدحسین محمدزاده، مدیر سابق شبکه قرآن و معارف سیما به دعوت خبرنگاران ایکنا در تحریریه این خبرگزاری حضور یافت و از زحمات وی قدردانی شد.
«پویش دانشجو معلمان قرآنی در فضای مجازی» آغاز شد
پویش دانشجومعلمان قرآن از سوی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور وابسته به جهاددانشگاهی فعالیت خود را در فضای مجازی آغاز کرد.
در یک دورهمی دوستانه مطرح شد؛ ایده‌هایی برای کارآفرینی در حوزه اسلامی ــ قرآنی
تعدادی از دانش آموختگان و شاغلان در رشته‌ها و حوزه‌های مختلف عصر روز گذشته در فضایی دوستانه با محوریت خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی در حوزه اسلامی قرآنی ایده‌های خود را مطرح کردند؛ دورهمی برای طیفی از مهندس و کارمند تا دکتر و مدیر.
‌‌خاکی بیان کرد: راه‌اندازی دورهمی کسب‌وکار‌های نوپای قرآنی در «کافه محفل»
سرپرست مرکز رشد واحد‌های فناور هنر‌های قرآنی ضمن اشاره به راه‌اندازی دورهمی کسب‌وکار‌های نوپای قرآنی با عنوان «کافه محفل» گفت: گردش مالی محصولات دینی و اسلامی تنها در کشور‌های عراق، عربستان و ایران چیزی بین ۷ تا ۱۰ میلیارد دلار است و متاسفانه بالای ۹۰ درصد از این محصولات در اختیار چین قرار دارد که ما از آن غافل هستیم.
علی‌اکبر صالحی در بازدید از ایکنا: ایکنا شاخه بابرکت شجره طیبه جهاددانشگاهی است
معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه تلاش‌ها و همت عزیزان جهاددانشگاهی در نزد خداوند محفوظ است، تأکید کرد: ورود شما به این حوزه‌ها با اخلاص و صداقت بوده است و این بسیار مهم است. یکی از شاخه‌های بابرکت این شجره طیبه، همین ایکنا است و خداوند متعال را شاکرم که در این خبرگزاری حضور پیدا کرده‌ام.
بازدید رئیس سازمان انرژی اتمی از تحریریه ایکنا
علی‌اکبر صالحی، معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی کشور، عصر امروز ۲۶ آبان‌ماه از تحریریه ایکنا بازدید به عمل آورد.
برگزاری سلسله جلسات ارتقای بهره‌وری آموزش عمومی قرآن
رئیس مرکز فعالیت‌های قرآنی دانشجویان سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور از برگزاری سلسله جلساتی به منظور ارائه راهبردهای ارتقای بهره‌وری و آموزش عمومی قرآن کریم با حضور اساتید قرانی برجسته کشورمان خبر داد.