» » صفحه 7
ارسال ۳۵۰۰ اثر به چهارمین سوگواره «میعادگاه عاشورایی دانشجویان»
دبیر چهارمین سوگواره ملی «میعادگاه عاشورایی دانشجویان» از ارسال بیش از ۳۵۰۰ اثر به دبیرخانه این سوگواره خبر داد و گفت: اختتامیه این سوگواره اواخر ماه صفر در زنجان برگزار می‌شود.
برگزاری طرح ملی حفظ قرآن مشکوة ویژه معلولان و نابینایان کشور
طرح ملی حفظ قرآن مشکوة ویژه معلولان و نابینایان کشور به همت سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و با همکاری سازمان بهزیستی کشور برگزار می‌شود.
بازدید معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه از سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه امروز از بخش‌های مختلف سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و ایکنا بازدید و در خصوص گسترش همکاری‌ها با رئیس این سازمان تبادل نظر کرد.
همکاری حوزه علمیه خواهران در برپایی جشنواره مهدویت جهاد‌دانشگاهی قم
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران با اعلام آمادگی در همکاری با جشنواره مهدویت جهاد‌دانشگاهی استان قم، بر نقش این جشنواره در تبیین اضلاع مختلف فلسفه ظهور و به خصوص نقش بانوان در این زمینه تأکید کرد.
صبح امروز انجام گرفت؛ بازدید رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس از سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور
حجت‌الاسلام و المسلمین مازنی صبح امروز از سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و ایکنا بازدید کرد.
از سوی مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی؛ رویداد استارت‎‌آپی «طلوع برکت» برگزار می‏‌شود
رویداد استارت‎‌آپی اسلامی - قرآنی «طلوع برکت» روزهای ۲۴ تا ۲۶ مهرماه از سوی مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی برگزار می‏‌شود.
کلینیک تخصصی کسب و کارهای نوپا با تمرکز بر بازار جهان اسلام تشکیل می‌شود
کارشناس ارشد مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی گفت: یکی از برنامه‌های مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی، تشکیل  کریدور و کلینیک تخصصی کسب و کارهای نوپا با تمرکز بر بازار جهان اسلام است که در برگیرنده برگزاری دوره‌های آموزشی و مشاوره ای خواهند بود
۱۵ آبان؛ آخرین مهلت شرکت در جشنواره ملی «مهدویت»
دبیر اولین جشنواره ملی مهدویت ۱۵ آبان را آخرین مهلت شرکت در جشنواره مهدویت اعلام کرد.
«ستاره‌ها» به روی آنتن شبکه قرآن سیما می‌رود
همزمان با هفته دفاع مقدس، مستند «ستاره‌ها» تولید شده در خبرگزاری ایکنا، در پنج قسمت از امروز به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می‌رود.
انتخاب موضوعات تکراری، یکی از معضلات جشنواره‌های مهدویت
دبیر ستاد هماهنگی فعالیت های مهدوی کشور گفت: یکی از معضلات مهم در خصوص مهدویت، انتخاب موضوعات و مسائل تکراری است که بدون هیچ گونه تفکر، محوریت جشنواره‌ها را تشکیل می‌دهد.
در مراسم رونمایی از آلبوم «دومین گندم» مطرح شد؛ تحول در رویکرد آموزش قرآن ابتدایی با آلبوم«دومین گندم»
مراسم رونمایی از آلبوم صوتی و تصویری «دومین گندم» کاری از گروه سرودستان و مؤسسه «ندای آسمانی» روز گذشته به میزبانی ایکنا برگزار شد و دست اندرکاران این محصول فرهنگی به توضیح در مورد روند تولید آن پرداختند.
سلسله جلسات طرح هماهنگ کرسی تلاوت و تدبر در قرآن کریم در سازمان جهاد دانشگاهی واحد صنعتی شریف برگزار شد.
به منظور ارتقاء معرفت دینی و باورهای اسلامی دانشجویان، همکاران جهادی و دانشگاهی و تدبر و تفکر در آیات الهی و انس بیشتر با کلام وحی، معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف دوره های تدبر در قرآن برگزار نمود.