» » صفحه 7
رییس« شورای فناوری مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی جهاددانشگاهی» منصوب شد
با حکم رییس جهاددانشگاهی رییس شورای فناوری مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی جهاددانشگاهی منصوب شد.
از سوی مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی؛ هشتمین «کافه‌محفل» برپا می‌شود
هشتمین «کافه‌محفل» عصر امروز ۱۱ اسفندماه از سوی مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی در کافه قرار برگزار می‌شود.
پایان برگزاری طرح «دانشجو‌معلم قرآن» در استان مرکزی
اجرای طرح «دانشجو‌معلم قرآن» که به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان مرکزی برگزار شد به پایان رسید.
علیزاده در گفت‌وگو با ایکنا: حمایت از استارت‌آپ‌های دینی نقطه عطفی در جهاد دانشگاهی است/ تجربه موفق ایکنا در ترویج کارآفرینی
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی با اشاره به حمایت جهاد دانشگاهی از استارت‌آپ‌های دینی بیان کرد: طبیعتاً تجربه‌ای که سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و خبرگزاری ایکنا در حوزه فعالیت‌های تبلیغی، ترویجی، پژوهشی و آموزشی داشته‌اند می‌تواند پشتوانه خوبی باشد برای اینکه فضای اقتصادی و کارآفرینی را هم تجربه و از آن حمایت کنند.
۶ برگزیده در هکاتون قرآنی زیورآلات و لباس تقدیر شدند/ اقدام یک خیّر برای رونق کسب و کار مد و لباس
مراسم اختتامیه رویداد هکاتون که بر پایه طراحی لباس و زیورآلات با محوریت سوره کوثر برگزار شد، با اعلام سه گروه برگزیده در هر بخش و تقدیر از آن‌ها به پایان رسید.
شرکت ۱۰۰۰ نفر از جوانان کشور در طرح دانشجو معلم قرآن
رئیس مرکز فعالیت‌های قرآنی جهاددانشگاهی گفت:  تا کنون در اجرای طرح دانشجو معلم قرآن هزار دانشجوی کشور شرکت کرده‌اند و تا پایان سال گذشته، ۳۰۰ هزار نفر ساعت به این دانشجویان آموزش داده‌ایم.
جامعه امروز نیازمند دانش قرآنی است
رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی کردستان با اشاره به اینکه به برکت انقلاب اسلامی فعالیت‌های قرآنی در کشور رشد چشمگیری داشته است، گفت: ما در کنار نیاز به ایمان قرآنی در جامعه، نیازمند دانش قرآنی هستیم.
۲۷ دانشجوی پیام نور چهارمحال و بختیاری دانشجومعلم قرآن شدند
در مراسم اختتامیه طرح دانشجومعلم قرآن کریم در دانشگاه پیام نور مرکز شهرکرد ۲۷ دانشجوی مراکز پیام نور چهارمحال و بختیاری گواهی پایان‌دوره دریافت و دانشجومعلم قرآن شدند.
اهتمام به ترجمه قرآن در طرح «مشکوة»/ علاقه‌ شخصی حافظ کم‌بینای نهج‌البلاغه‌ به حفظ آیات نور
مهدیه حسنی، حافظ نهج‌البلاغه و صحیفه سجادیه است که به دلیل علاقه شخصی و مؤانست با قرآن و بهره‌گیری از آیات نورانی کلام وحی در زندگی خود، توانسته با وجود کم‌بینایی شدید، پنج جزء از قرآن را حفظ کند.
کارشناس هنری بیان کرد؛ استفاده از المان‌های ایرانی اسلامی در آثار هنری
زهره‌سادات حسینی با اشاره به مبانی طراحی خلاق، گفت: طراحان باید کدهایی که نشانگر فرهنگ ایرانی اسلامی است را در طرح‌ها و آثارشان استفاده کنند که هر کسی با دیدن آن المان به ایرانی اسلامی بودن آن فرهنگ پی ببرد و با اثر مورد نظر به‌خوبی ارتباط برقرار کرده و به نوعی آن را درک کند.
رحیم خاکی خبر داد: امتیاز ویژه برای هنرمندان جسور قرآنی در هکاتون طراحی لباس و زیورآلات
سرپرست مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور گفت: شخصاً از هیئت داروان  هکاتون طراحی لباس و زیورآلات درخواست کردم که حتماً امتیاز ویژه‌ای برای آثار جسورانه در نظر بگیرند، تا شاهد ابداعات جدید باشیم.
عرضه منابع آمادگی آزمون ارشد علوم قرآن و حدیث با تخفیف ۴۰ درصدی
منابع کمک آموزشی رشته علوم قرآن و حدیث تألیف و تهیه شده به همت سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور با تخفیف ۴۰ درصد به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه (س) به مدت ۱۰ روز عرضه می‌شود.