» » صفحه 7
نگاهی به فعالیت‌های گروه قرآن و تربیت اجتماعی مرکز مطالعات میان‌رشته‌ای قرآن
گروه قرآن و تربیت اجتماعی مرکز مطالعات میان‌رشته‌ای قرآن کریم در طول سال‌های فعالیت خود موفق شده است انجام ۱۷ طرح کارفرمایی و ۱۱ مقاله علمی ـ پژوهشی را در کارنامه خود به ثبت رساند.
آغاز ثبت‌نام سازمان‌ها برای دریافت بن کتاب در نمایشگاه مجازی کتاب تهران
مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد: سازمان ها و نهادها می‌توانند برای دریافت یارانه اعتباری خرید کتاب از دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از روز چهارشنبه، ۲۹ دی در سایت Ketab.ir  ثبت‌نام کنند.
نمایشگاه آثار برگزیده جشنواره ملی کتابت قرآن کریم
همزمان با اختتامیه جشنواره ملی کتابت قرآن کریم نمایشگاه مجازی آثار برگزیده این جشنواره افتتاح شد.

مدرس دانشگاه الزهرا(س) بیان کرد: جهانی‌سازی و سرمایه‌داری؛ چالش کنونی خانواده مسلمان در غرب
افسانه توسلی، دانشیار گروه مطالعات زنان و خانواده دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی دانشگاه الزهرا(س) با بیان اینکه زنان و خانواده‌های مسلمان در کشورهای غربی با چالش‌های زیادی روبه‌رو بوده و هستند، تصریح کرد: در حال حاضر، جهانی‌سازی و سرمایه‌داری مهمترین چالش‌های کنونی زن مسلمان در غرب است.
اهدای هدیه به کارمندان سازمان قرآنی دانشگاهیان در سالروز میلاد حضرت زهرا(س)
سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور همزمان با میلاد حضرت صدیقه کبری (س) هدایایی را به کارمندان خود اهدا کرد.
اختتامیه جشنواره کتابت قرآن کریم برگزار شد
اختتامیه جشنواره کتابت قرآن با عنوان «قرآن آخرین کتاب آسمانی» امروز با حضور معاون فرهنگی جهاددانشگاهی، سرپرست معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد، معاون فرهنگی و سیاسی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها، قائم مقام معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مدیرعامل ایکنا برگزار شد.
محمدحسین حسنی بیان کرد: رویکرد آموزشی جشنواره ملی کتابت قرآن
رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور در برنامه رادیویی تسنیم از برگزاری اختتامیه جشنواره ملی آموزش‌محور کتابت قرآن کریم خبر داد.
رئیس فرهنگسرای رسانه از سازمان قرآنی دانشگاهیان بازدید کرد
مهدی شکیبایی، رئیس فرهنگسرای رسانه همزمان با سالروز ولادت حضرت زهرا(س) از سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور بازدید به عمل آورد.
اختتامیه جشنواره ملی کتابت قرآن کریم برگزار می‌شود
هم‌زمان با میلاد با سعادت حضرت فاطمه الزهرا(س) مراسم اختتامیه جشنواره ملی کتابت قرآن کریم و معرفی برگزیدگان این جشنواره برگزار می‌شود.
یادبود زادروز محمدصدیق منشاوی در اینستاگرام ایکنا
نشستی با حضور جمعی از فعالان قرآنی از گوشه و کنار جهان اسلام، در سالگرد ولادت استاد محمدصدیق منشاوی، قاری شهیر مصری به یاد او به صورت حضوری و مجازی در استودیوی ایکنا برگزار و از صفحات ایکنا و موسسه احسن الحدیث در اینستاگرام پخش می‌شود.
فراخوان نمایشگاه ملی «ولی خدا» منتشر شد
نمایشگاه مجازی خوشنویسی و نقاشیخط با عنوان «ولی­خدا» میان دانشگاهیان و نخبگان در سطح ملی و بین‌المللی با محوریت قرآن کریم و سیره زندگانی معصومین (ع) به همت سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور برگزار می‌شود.
اعلام برنامه‌های رویداد «چهار فصل قرآنی» در زمستان + پوستر
برنامه‌های فصل زمستان چهار فصل قرآنیشریح شد.که از جمله این برنامه‌ها می‌توان به برگزاری ۲۸ جلسه کارگاهی اشاره کرد.