» » صفحه 66
در اسرای بین‌المللی شاهدیم؛ رقابت حفاظ در ششمین روز پخش مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان
در ششمین شب از مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان، پنج شرکت‌کننده در رشته حفظ کل قرآن کریم با پاسخ دادن به سوالات هیئت داوران، کمترین تذکرات را از آنها دریافت کردند.
سرپرست سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و خبرگزاری بین المللی قرآنی (ایکنا) منصوب شد

سرپرست جدید سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) وابسته به جهاددانشگاهی
منصوب شد.
بازدید استاد مسیحی فیلیپین از ایکنا
«بای بادو» استاد دانشگاه كاتولیكی «سنتا توماس» فیلیپین امروز از خبرگزاری ایکنا بازدید کرد.
جزئیات جشنواره قرآن و عترت جهاد دانشگاهی اعلام شد
جزئیات جشنواره قرآن و عترت استادان و اعضای هیئت علمی جهاد دانشگاهی اعلام شد.
پخش تلویزیونی مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان از ۳۰ خرداد
گروه مسابقات ــ ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان از چهارشنبه، ۳۰ خردادماه و در قالب برنامه تلویزیونی اسراء به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می‌رود.
در بیست‌و‌نهمین نشست «با یاوران وحی» مطرح شد؛ آموزش کودکان شهر قدس؛ اولویت «فرشتگان سماء»
گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد ــ مدیر مؤسسه «فرشتگان سماء» از مشارکت تشکل‌های مردمی شهرستان قدس در طرح‌ها و بهره‌مندی از تجربیات و دیدگاه یکدیگر در ارتقای فعالیت‌های قرآنی می‌گوید.
برگزاری پنجمین دوره طرح کرسی تلاوت و تدبر در جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری
گروه فعالیت‌های قرآنی- همزمان با ایام ماه مبارک رمضان پنجمین دوره طرح هماهنگ کرسی تلاوت و تدبر در قرآن در جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری آغاز شد.
«طلوع برکت»؛ رویدادی تحول‌آفرین در فضای کسب و کار اسلامی
گروه اقتصاد ــ رویداد استارتاپی «طلوع برکت» به عنوان بزرگ‌ترین استارتاپ قرآنی کشور که به همت مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی وابسته به جهاددانشگاهی و با هدف آموزش تجربه‌محور کارآفرینی اسلامی در نمایشگاه قرآن برپاشده بود، در حالی شامگاه جمعه ۱۱ خرداماه به کار خود پایان داد که از سوی کارشناسان، شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه، سازنده و رو به رشد تلقی شده است.
دکتر طیبی: کارآفرینی اسلامی و پژوهش‌های علمی؛ اولویت قرآنی جهاد دانشگاهی
گروه دانشگاه ــ رئیس جهاد دانشگاهی ضمن بازدید از نمایشگاه قرآن با ابراز خرسندی از پیشرفت‌های ظاهری و محتوایی این نمایشگاه نسبت به سال‌های قبل، اظهار کرد: باید از همه روش‌های ممکن به ویژه روش‌های جذاب برای جوانان در جهت فهم قرآن کریم استفاده کنیم.
میزبانی ایکنا از مؤسسه «فرشتگان سماء» در نشست «با یاوران وحی»

در بیست و نهمین نشست «با یاوران وحی» به میزبانی ایکنا، به معرفی مؤسسه «فرشتگان سماء» شهر قدس پرداخته می‌شود.

 
طیبی عنوان کرد: پخش تلویزیونی مناظرات دانشجویی با بهره‌گیری از استودیوی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور وابسته به جهاد دانشگاهی

رئیس جهاد دانشگاهی با بیان اینکه استودیوی مجهزی در سازمان قرآنی دانشگاهیان برای‌ ضبط و پخش برنامه‌های مناظره وجود دارد، عنوان کرد: پخش مستقیم مناظرات دانشجویی از تلویزیون بایستی به صورت جدی دنبال شود.

 
کارگاه تخصصی «مهارت‌های راه‌اندازی کسب و کار با تمرکز بر بازار جهان اسلام» برگزار شد

کارگاه تخصصی «مهارت‌های راه‌اندازی کسب و کار با تمرکز بر بازار جهان اسلام» پنج‌شنبه، ۱۰ اسفندماه به همت مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی در محل استودیو مبین برگزار شد و علاقه‌مندان به ایده‌پردازی و کارآفرینی قرآنی، بیش از پیش با مسیر تولید و برکت آشنا شدند.