» » صفحه 4
انعقاد تفاهم‌ همکاری جهاددانشگاهی و کارگروه ساماندهی مد و لباس/ تاکید بر مواجهه فرهنگی با مسئله پوشش
معاون فرهنگی جهاددانشگاهی و دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس تفاهم‌نامه‌ همکاری مشترک با محور مد و لباس ایرانی ـ اسلامی امضا کردند.
قدردانی ایکنا از «محمدحسین محمدزاده»
صبح امروز، محمدحسین محمدزاده، مدیر سابق شبکه قرآن و معارف سیما به دعوت خبرنگاران ایکنا در تحریریه این خبرگزاری حضور یافت و از زحمات وی قدردانی شد.
«پویش دانشجو معلمان قرآنی در فضای مجازی» آغاز شد
پویش دانشجومعلمان قرآن از سوی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور وابسته به جهاددانشگاهی فعالیت خود را در فضای مجازی آغاز کرد.
در یک دورهمی دوستانه مطرح شد؛ ایده‌هایی برای کارآفرینی در حوزه اسلامی ــ قرآنی
تعدادی از دانش آموختگان و شاغلان در رشته‌ها و حوزه‌های مختلف عصر روز گذشته در فضایی دوستانه با محوریت خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی در حوزه اسلامی قرآنی ایده‌های خود را مطرح کردند؛ دورهمی برای طیفی از مهندس و کارمند تا دکتر و مدیر.
‌‌خاکی بیان کرد: راه‌اندازی دورهمی کسب‌وکار‌های نوپای قرآنی در «کافه محفل»
سرپرست مرکز رشد واحد‌های فناور هنر‌های قرآنی ضمن اشاره به راه‌اندازی دورهمی کسب‌وکار‌های نوپای قرآنی با عنوان «کافه محفل» گفت: گردش مالی محصولات دینی و اسلامی تنها در کشور‌های عراق، عربستان و ایران چیزی بین ۷ تا ۱۰ میلیارد دلار است و متاسفانه بالای ۹۰ درصد از این محصولات در اختیار چین قرار دارد که ما از آن غافل هستیم.
علی‌اکبر صالحی در بازدید از ایکنا: ایکنا شاخه بابرکت شجره طیبه جهاددانشگاهی است
معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه تلاش‌ها و همت عزیزان جهاددانشگاهی در نزد خداوند محفوظ است، تأکید کرد: ورود شما به این حوزه‌ها با اخلاص و صداقت بوده است و این بسیار مهم است. یکی از شاخه‌های بابرکت این شجره طیبه، همین ایکنا است و خداوند متعال را شاکرم که در این خبرگزاری حضور پیدا کرده‌ام.
بازدید رئیس سازمان انرژی اتمی از تحریریه ایکنا
علی‌اکبر صالحی، معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی کشور، عصر امروز ۲۶ آبان‌ماه از تحریریه ایکنا بازدید به عمل آورد.
برگزاری سلسله جلسات ارتقای بهره‌وری آموزش عمومی قرآن
رئیس مرکز فعالیت‌های قرآنی دانشجویان سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور از برگزاری سلسله جلساتی به منظور ارائه راهبردهای ارتقای بهره‌وری و آموزش عمومی قرآن کریم با حضور اساتید قرانی برجسته کشورمان خبر داد.
کارگاه «ریشه‌شناسی مفردات قرآن در زبان‌های سامی» برگزار شد
اولین جلسه کارگاه ریشه‌شناسی مفردات قرآن کریم در زبان‌های سامی در سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور برگزار شد.
نشست خبری بیست‌وپنجمین کتاب سال دانشجویی برگزار شد
نشست خبری بیست‌وپنجمین کتاب سال دانشجویی امروز، سه‌شنبه، ۲۲ آبان‌ماه در محل سالن اجتماعات سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور برگزار شد.
تلخیص‌ کتاب تاریخ قرآن رامیار منتشر شد
در پی استقبال داوطلبان علوم قرآن و حدیث از کتاب‌های آمادگی آزمون علوم قرآن و حدیث ویژه داوطلبان آزمون دکتری، کتاب تلخیص شده «تاریخ قرآن رامیار» به زیور طبع آراسته شد.
از سوی مرکز رشد واحد‌های فناور هنرهای قرآنی؛ اولین کافه محفل با محوریت کارآفرینی اسلامی - قرآنی برگزار می‌شود
اولین کافه محفل با محوریت خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی اسلامی - قرآنی، از سوی مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی برگزار می‌شود.