» » صفحه 39
در بیست‌و‌نهمین نشست «با یاوران وحی» مطرح شد؛ آموزش کودکان شهر قدس؛ اولویت «فرشتگان سماء»
گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد ــ مدیر مؤسسه «فرشتگان سماء» از مشارکت تشکل‌های مردمی شهرستان قدس در طرح‌ها و بهره‌مندی از تجربیات و دیدگاه یکدیگر در ارتقای فعالیت‌های قرآنی می‌گوید.
برگزاری پنجمین دوره طرح کرسی تلاوت و تدبر در جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری
گروه فعالیت‌های قرآنی- همزمان با ایام ماه مبارک رمضان پنجمین دوره طرح هماهنگ کرسی تلاوت و تدبر در قرآن در جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری آغاز شد.
«طلوع برکت»؛ رویدادی تحول‌آفرین در فضای کسب و کار اسلامی
گروه اقتصاد ــ رویداد استارتاپی «طلوع برکت» به عنوان بزرگ‌ترین استارتاپ قرآنی کشور که به همت مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی وابسته به جهاددانشگاهی و با هدف آموزش تجربه‌محور کارآفرینی اسلامی در نمایشگاه قرآن برپاشده بود، در حالی شامگاه جمعه ۱۱ خرداماه به کار خود پایان داد که از سوی کارشناسان، شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه، سازنده و رو به رشد تلقی شده است.
دکتر طیبی: کارآفرینی اسلامی و پژوهش‌های علمی؛ اولویت قرآنی جهاد دانشگاهی
گروه دانشگاه ــ رئیس جهاد دانشگاهی ضمن بازدید از نمایشگاه قرآن با ابراز خرسندی از پیشرفت‌های ظاهری و محتوایی این نمایشگاه نسبت به سال‌های قبل، اظهار کرد: باید از همه روش‌های ممکن به ویژه روش‌های جذاب برای جوانان در جهت فهم قرآن کریم استفاده کنیم.
میزبانی ایکنا از مؤسسه «فرشتگان سماء» در نشست «با یاوران وحی»

در بیست و نهمین نشست «با یاوران وحی» به میزبانی ایکنا، به معرفی مؤسسه «فرشتگان سماء» شهر قدس پرداخته می‌شود.

 
طیبی عنوان کرد: پخش تلویزیونی مناظرات دانشجویی با بهره‌گیری از استودیوی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور وابسته به جهاد دانشگاهی

رئیس جهاد دانشگاهی با بیان اینکه استودیوی مجهزی در سازمان قرآنی دانشگاهیان برای‌ ضبط و پخش برنامه‌های مناظره وجود دارد، عنوان کرد: پخش مستقیم مناظرات دانشجویی از تلویزیون بایستی به صورت جدی دنبال شود.

 
کارگاه تخصصی «مهارت‌های راه‌اندازی کسب و کار با تمرکز بر بازار جهان اسلام» برگزار شد

کارگاه تخصصی «مهارت‌های راه‌اندازی کسب و کار با تمرکز بر بازار جهان اسلام» پنج‌شنبه، ۱۰ اسفندماه به همت مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی در محل استودیو مبین برگزار شد و علاقه‌مندان به ایده‌پردازی و کارآفرینی قرآنی، بیش از پیش با مسیر تولید و برکت آشنا شدند.

 
بازدید رئیس فراکسیون قرآن، عترت و نماز مجلس از سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور

حجت‌الاسلام پژمان‌فر، رئیس فراکسیون قرآن، عترت و نماز مجلس روز دوشنبه 14 اسفند ماه از سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور بازدید کرد.

 
بازدید رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات از سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات، روز ۱۵ اسفندماه از بخش‌های مختلف سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و خبرگزاری ایکنا بازدید کرد.

رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور بیان کرد: موفقیت هزار دانشجو در گذراندن طرح ملی «دانشجو معلم قرآن کریم»

رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور با بیان اینکه طرح ملی دانشجو معلم قرآن از سه سال قبل در سازمان جهاددانشگاهی برنامه‌ریزی شد، گفت: از سال ۱۳۹۴ تاکنون با زحمات کشیده شده، حدود ۳۰۰ هزار ساعت کلاس آموزشی برگزار شده است و حدود هزار نفر نیز موفق به اخذ مدرک پایان طرح شده‌اند.

 
ظهر دلنشین «محمد خواجوی» برگزار می‌شود

در آخرین هفته بهمن‌‌ماه، ظهر دلنشین میزبان «محمد خواجوی» از پیشکسوتان عرصه فعالیت‌های قرآنی کشورمان است.

 
کرسی فقه اباضیه در دانشگاه مذاهب اسلامی راه‌اندازی می‌شود

در حاشیه دیدار و گفت‌وگوی رئیس فرقه اباضیه شمال آفریقا با معاونان دانشگاه مذاهب اسلامی تهران، مقرر شد کرسی فقه اباضیه در دانشگاه مذاهب اسلامی راه اندازی شود.