» » صفحه 37
سلسله جلسات طرح هماهنگ کرسی تلاوت و تدبر در قرآن کریم در سازمان جهاد دانشگاهی واحد صنعتی شریف برگزار شد.
به منظور ارتقاء معرفت دینی و باورهای اسلامی دانشجویان، همکاران جهادی و دانشگاهی و تدبر و تفکر در آیات الهی و انس بیشتر با کلام وحی، معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف دوره های تدبر در قرآن برگزار نمود.
نشست «خانواده موفق بر طبق آموزه های قرآن»
«خانواده موفق بر طبق آموزه هاي قرآن» از طرح هماهنگ سلسله سمینارهای آموزشی مهارتهای زندگی عنوان نشستی است که با همکاری معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد شهید بهشتی  روز چهارشنبه چهارده شهریور ماه 1397 برگزار شد.
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی قم عنوان کرد: اتصال جامعه و مهدویت با رویکرد هنری و ادبی در جشنواره ملی مهدویت
با توجه به اهمیت بحث مهدویت و شناخت، ماهیت و ضرورت پاسداشت این رکن اعتقادی و نظر به نقش مهم فرهنگ و هنر این دو حوزه با محتوای عمیق؛ نیاز شدیدی به برگزاری برنامه‌های علمی، فرهنگی و هنری به شکل توأم در فضای دانشگاهی کشور احساس شد.
نشست ضرورت‌های تربیت اعتقادی در ایران معاصر در سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور برگزار شد
عضو هیئت علمی دانشگاه تهران در نشست «تربیت اعتقادی و چالش‌های معاصر» بیان کرد انتخاب زبان مناسب، رویکرد تحقیقی و انتقادی از ضرورت‌های تربیت اعتقادی در ایران معاصر است.
جشنواره مهدویت، انتظار فعال را تبیین کند
معاون فرهنگی دانشگاه قم، بر لزوم تبیین مسئله انتظار فعال در جشنواره مهدویت تاکید کرد.
در قالب یک نشست علمی صورت می‌گیرد؛ خسرو باقری از «تربیت اعتقادی و چالش‌های معاصر» می‌گوید
نشست علمی «تربیت اعتقادی و چالش‌های معاصر» با حضور خسرو باقری در سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور برگزار می‌شود.
انتشار آلبوم صوتی و تصویری کودکانه «دومین گندم»/ رونمایی در ایکنا
«دومین گندم» عنوان آلبوم صوتی و تصویری حاوی مجموعه سرودها و پیام‌های قرآنی کتاب قرآن دوم دبستان از سوی مؤسسه سرودستان منتشر شد.
اختتامیه بیست‌و‌سومین دوره طرح دانشجو معلم قرآن در سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور برگزار شد
حجت‌الاسلام حمید محمدی در اختتامیه بیست‌و‌سومین دوره طرح دانشجو معلم قرآن بیان کرد: این طرح موجب هویت‌بخشی اجتماعی و فرهنگی به دانشجو می‌شود، لذا فوق‌العاده مهم است، همچنین می‌توان این طرح را مصداق بارز جهاد قرآنی و جهاد فی سبیل‌الله دانست.
در سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور برگزار می‌شود؛ امروز؛ اختتامیه بیست‌و‌سومین دوره طرح ملی دانشجو معلم قرآن
مراسم اختتامیه بیست و سومین دوره طرح ملی دانشجو معلم قرآن کریم با حضور شرکت‌کنندگان این دوره و دانشجو معلمان نخبه دوره‌های قبل امروز، ۱۹ شهریور‌ماه از ساعت ۱۴ تا ۱۶ در سالن جلسات سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور برگزار می‌شود.
برگزاری چهارمین سوگواره ملی میعادگاه عاشورایی دانشجویان در زنجان
سرپرست جهاددانشگاهی استان زنجان گفت: چهارمین سوگواره ملی میعادگاه عاشورایی دانشجویان در زنجان برگزار می‌شود و علاقه‌مندان تا ۱۳ مهرماه برای ارسال آثار فرصت دارند.
رقابت اعضای هیئت علمی جهاد دانشگاهی در جشنواره قرآن و عترت
آزمون کتبی دومین جشنواره ملی قرآن و عترت ویژه اساتید اعضای هیئت علمی جهاد دانشگاهی به همت سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور به صورت همزمان در واحدهای جهاد دانشگاهی برگزار شد.
معاون مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی: داشتن اِلمان‌های قرآنی برای پذیرش به عنوان هسته فناور بسیار مهم است
کامیاب اظهار کرد: داوری و ارزیابی برای پذیرش به عنوان هسته‎های فناور مرکز رشد، کار راحتی نیست و به عنوان مثال، داشتن، اِلمان‌های اسلامی و قرآنی برای ما بسیار مهم است. البته ما می‎توانیم قبل از داوری، طی چند جلسه نحوه ارائه را آموزش دهیم.