» » صفحه 33
آموزش تدبر روشمند و تفاوت تدبر با تفکر در قرآن؛ محورهای دوره دانشجومتدبر قرآنی
به گفته اساتید نخستین دوره آموزشی دانشجو متدبر قرآن کریم، اساس آموزش در این طرح بر اساس تفاوت‌های تدبر با تفکر در قرآن و چگونگی دستیابی به هدف نزول سوره‌ها با کلمات قرآن است و تدبر روشمند محور کار این دوره آموزشی است.
برپایی سی و یکمین نشست «با یاوران وحی» با معرفی مؤسسه یاران شهید نواب صفوی
در سی و یکمین نشست «با یاوران وحی» به معرفی مؤسسه قرآنی یاران شهید نواب صفوی پرداخته می‌شود.
سیدمحمدجواد شوشتری: شیوه‌های تبلیغی معارف قرآن عموما ابتدایی و فاقد جذابیت است/ لزوم ترویج روش‌های راحت‌فهم تدبر در قرآن
رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور با تاکید بر لزوم یادگیری روش‌های سریع و راحت‌فهم قرآن گفت: شیوه‌های تبلیغی ما در امر هدایتی قرآن بر خلاف شیوه‌های دشمنان عموما ابتدایی و بدون جذابیت است، این مسئله باعث می‌شود نتوانیم کالایی که در دست داریم را به‌خوبی عرضه کنیم و لذا مسئولیم.
عیسی علیزاده تأکید کرد: ضرورت ایجاد نهضت رجوع به قرآن برای درمان مشکلات اجتماعی/ قرآنیان مورد اعتماد جامعه و محل ارجاع‌ هستند
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی با بیان اینکه نیازمند ایجاد نهضت رجوع به قرآن برای درمان مشکلات اجتماعی هستیم، گفت: گاهی حل مشکل یک متعلم می‌تواند کل مسیری که می‌خواهید به او قرآن آموزش دهید را طی کند و باید هم این‌گونه باشد.
دوره ۳ روزه دانشجو متدبر قرآن کریم آغاز به کار کرد
دوره دانشجو متدبر قرآن کریم امروز در سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور آغاز به کار کرد و تا چهارشنبه، ۳ مردادماه ادامه دارد.
در پخش تلویزیونی «اسرای بین‌المللی» شاهد بودیم؛ اعلام نفرات برتر ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان
 با پایان یافتن رقابت‌ها در پخش تلویزیونی ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان، اسامی چهره‌های برتر این مسابقات مشخص شدند.
بازدید رئیس اسبق سازمان حج و زیارت از ایکنا

رئیس اسبق سازمان حج و زیارت کشور، با حضور در خبرگزاری ایکنا، از بخش‌های مختلف این خبرگزاری بازید کرد.

ویژه دانشجومعلمان قرآنی؛ طرح ملی دانشجو متدبر قرآن کریم برگزار می‌شود
دوره آموزشی با عنوان «طرح دانشجو متدبر قرآن کریم» اول تا سوم مردادماه در دانشکده علوم و فنون قرآن تهران برگزار می‌شود.
دکتر طیبی در مراسم تکریم رییس سابق و معارفه رییس جدید سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور اظهار کرد: اساس توسعه و پیشرفت، توسعه فرهنگی است/ اصلی‌ترین کار؛ گسترش فعالیت‌های قرآنی
رییس جهاد دانشگاهی در مراسم تکریم رییس سابق و معارفه رییس جدید سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، با بیان اینکه اساس توسعه و پیشرفت، توسعه فرهنگی است، گفت: اصلی‌ترین کار در این عرصه گسترش فعالیت‌های قرآنی است.
مراسم تودیع و معارفه رؤسای سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور برگزار شد
در مراسم تودیع و معارفه رؤسای سابق و فعلی سازمان قرآنی جهاد دانشگاهی، بر استفاده بیشتر از زیرساخت‌های فراهم شده در گام نهادن در مسیر فعالیت‌های قرآنی تاکید شد.
ایکنا هم زیر سایه خورشید رفت
در اولین روز از دهه کرامت، کاروان زیر سایه خورشید به دفتر ایکنا در تهران آمده و عطر رضوی را در فضای این رسانه‌ منتشر کردند.
آغاز ثبت نام دوره‌های آموزشی در خبرگزاری ایکنا
ثبت نام برای هفدهمین دوره آموزش خبرنگاری، عکاسی خبری و نیز دوره‌های جدید آموزشی خبرگزاری ایکنا آغاز شد.