» » صفحه 3
نمایشگاه بانوی انقلاب افتتاح شد.
نمایشگاه مجازی خوشنویسی، نقاشیخط و تایپوگرافی جمعی از بانوان هنرمندان با عنوان بانوی انقلاب آغاز به کار کرد.
بازدید مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه از سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور
مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه ضمن بازدید از بخش‌های مختلف سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، طی نشستی با سرپرست این سازمان بر لزوم نهادینه کردن فرهنگ قرض دادن با تکیه بر قدرت رسانه تأکید کرد.
میرآبادی در گفت‌وگو با ایکنا مطرح کرد: زنگ خطر مصادره شدن هنرهای ایرانی / رایزن‌های فرهنگی ضعیف عمل کرده‌اند
یک استاد نگارگری بر این باور است؛ امروز عصر فرهنگ و ارتباطات فرهنگی است و کشورها برای نفود از فرهنگ کمک می‌گیرند، در حالی که رایزنی‌های فرهنگی کشورمان در این زمینه عملکرد ضعیفی داشته‌اند.
با حضور اندیشمندانی از ۶ کشور؛ وبینار گفت‌وگوهای بین‌المللی «انقلاب اسلامی: بازتاب، چشم‌انداز و مسائل نوپدید» برگزار می‌شود
هم‌زمان با ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی، وبینار گفت‌وگوهای بین‌المللی «انقلاب اسلامی: بازتاب، چشم‌انداز و مسائل نوپدید»، به همت پژوهشکده امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی و با همکاری خبرگزاری ایکنا و دانشگاه بین‌المللی اهل‌بیت(ع) در روز چهارشنبه، ۱۵ بهمن‌‌ماه برگزار می‌شود.
همسر شهید تقوی: خانواده شهدا نسبت به دشمن عملکرد تهاجمی پیش بگیرند
همسر شهید حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی تقوی، با تأکید بر اینکه همسران و مادران شهدا باید در مسیر انقلاب گام بردارند، تأکید کرد: بنا بر فرمایشات رهبر معظم انقلاب باید از حالت تدافعی نسبت به دشمن بیرون بیاییم و تهاجمی باشیم.
«آزادی سیاسی از منظر قرآن کریم» در ایکنا نقد و بررسی می‌شود
نشست معرفی و نقد کتاب «آزادی سیاسی از منظر قرآن کریم» به همت پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و خبرگزاری ایکنا به صورت مجازی برگزار می‌شود.
برگزاری پویش کتابخوانی «به وقت فجر» در ایکنا
در آستانه دهه فجر انقلاب اسلامی، پویش کتابخوانی «به وقت فجر» با محور کتاب «اشک آخر» و به همت خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)  برگزار می‌شود.
با حضور حجت‌الاسلام حمید محمدی؛ نقش مدیریت پژوهش در حوزه کاربردی‌سازی مطالعات قرآنی بررسی می‌شود
نهمین نشست تخصصی «کاربردی‌سازی مطالعات قرآنی» با حضور حجت‌الاسلام حمید محمدی در موضوع «نقش مدیریت پژوهش در حوزه کاربردی‌سازی مطالعات قرآنی» برگزار می‌شود.
محمدحسین حسنی در «مصباح» بیان کرد: تأکید بر نگاه تربیتی و دوری از موازی‌کاری در فعالیت‌های ترویجی سازمان قرآنی دانشگاهیان
رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و مدیرعامل ایکنا در برنامه مصباح شبکه قرآن و معارف سیما با اشاره به برخی فعالیت‌های ترویجی این سازمان گفت: نگاه ما به بحث فعالیت‌های ترویجی، متفاوت از دیگر دستگاه‌ها هست و بیشتر تربیتی و به دور از موازی‌کاری است.
جلسه شورای فناوری مرکز رشد برگزار شد
جلسه شورای فناوری مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی با موضوع بررسی پذیرش تقاضای استقرار تیم‌ها، در سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور برگزار شد.
بازدید نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در تهران از سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور
ناصر ابوشریف، نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در تهران، از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) بازدید کرد و در جریان فعالیت‌های این رسانه قرآنی قرار گرفت.
بازدید معاون دانشگاه فنی و حرفه‌ای از سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه‌ای از بخش‌های مختلف سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور بازدید به عمل آورد.