» » صفحه 22
گزارش میدانی دانشجو خبرنگار قرآنی، از اردوی جهادی محرومیت زدایی و فرهنگی دانشجویان
قرارگاه جهادی شهید دکتر فیاض‌بخش، این بار با توجه به اولویت‌های برنامه‌های خود، برای تابستان امسال روستاهای محروم و دورافتاده استان چهارمحال و بختیاری، شهرستان کیار، شهرستان شلمزار، روستای دورک، کُل کُله و روستاهای حومه را برای کمک‌رسانی انتخاب کرد.
معرفی مؤسسه فهیم تهران در سی‌و‌سومین نشست «با یاوران وحی»
سی‌و‌سومین نشست «با یاوران وحی» به معرفی مؤسسه قرآنی فهیم تهران اختصاص می‌یابد.
بازدید مدیر موسسه قرآنی «حم» از ایکنا
مدیر موسسه قرآنی «حم» از خبرگزاری ایکنا بازدید کرد و از نزدیک با فعالیت این خبرگزاری و سازمان قرآنی دانشگاهیان آشنا شد.
خبرنگار ایکنا در دومین جشنواره بورس و رسانه برگزیده شد
جایزه بخش ویژه دومین جشنواره بورس و رسانه که عصر سه‌شنبه در هتل هما برگزار شد به خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری ایکنا رسید و وی از سوی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار و جمعی دیگر از مسئولان اقتصادی کشور تقدیر شد.
دکتر منتظری در جمع دانشجو معلمان قرآن عنوان کرد: کار جهاددانشگاهی مشروط به امکانات نیست/ با قرآن به داد جوانان برسید
رئیس پژوهشکده علوم بهداشتی جهاددانشگاهی در مراسم افتتاحیه بیست و سومین دوره طرح ملی دانشجو معلم قرآن با نقد نگاه تشریفاتی در آموزش قرآن، اظهار کرد: ما خودمان را اسیر تشریفات و تریبون‌ها کرده‌ایم، در حالی که جوانان امروز بی‌پناه‌اند، با قرآن به داد آن‌ها برسیم.
بیست و سومین دوره طرح ملی دانشجومعلم قرآن کریم
مراسم افتتاحیه بیست و سومین دوره طرح ملی دانشجومعلم قرآن کریم صبح شنبه، ۲۰ مردادماه با حضور علی منتظری، رئیس پژوهشکده علوم بهداشتی جهاد دانشگاهی، عیسی علیزاده، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی و جمعی از دانشجومعلمان شرکت کننده در این دوره، در سالن همایش سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور برگزار شد.
بیست و سومین دوره طرح ملی دانشجومعلم قرآن کریم افتتاح شد
در این دوره بیش از ۵۰ نفر از دانشجویان به مدت دو هفته و در ۱۰۰ ساعت آموزش‌های لازم را خواهند دید تا با حضور در دانشگاه‌ها به دانشجویان مستعد و علاقه‌مند روخوانی، روانخوانی و تجوید قرآن را آموزش خواهند داد.
رحیم خاکی تأکید کرد: بازطراحی شرایط جدید کشور؛ رسالت امروز جهاد دانشگاهی
سرپرست مرکز رشد واحد‌های فناور هنر‌های قرآنی بازطراحی و دقت در بررسی شرایط امروز جامعه را رسالت جهاد دانشگاهی بیان کرد و گفت: این نهاد باید به صورت روزآمد مشکلات و مسائل را بررسی و راهکار ارائه کند، خدمت‌رسانی‌ کرده و از نیرو‌های خلاق و پرانرژی استفاده کند.
محمدزاده: همکاری بین شبکه قرآن سیما و ایکنا افزایش خواهد یافت
محمدزاده، مدیر شبکه قرآن و معارف سیما با حضور در تحریریه ایکنا و به هنگام پخش زنده ویژه‌برنامه روز خبرنگار به همکاری‌های آتی دو رسانه شبکه قرآن سیما و ایکنا تأکید کرد.
روز خبرنگار متفاوت در ایکنا/ دستت را به من بده حتی اگر دست نداری/ با هم خبرنگار می‌شویم
صدای مردم بودن وظیفه حرفه‌ای ما است اما ما نذری بزرگ‌ کرده‌ایم. نذر کردیم به همه آنهایی که باید حرف بزنند اما توان آن را ندارد، قدرت کلام و قلم بدهیم. این‌گونه نذر خبرنگاران ایکنا رقم خورد.
از شبکه قرآن سیما شاهد خواهیم بود؛ پخش زنده ویژه‌‌برنامه روز خبرنگار از تحریریه ایکنا
شبکه قرآن و معارف سیما به مناسب ۱۷ مردادماه، روز خبرنگار، ویژه‌برنامه‌ای را فردا به صورت زنده از تحریریه ایکنا به روی آنتن می‌فرستد.
خبرنگاران قرآنی تجلیل شدند/ بازدید مدیر رادیو قرآن از ایکنا
مراسم تجلیل از خبرنگاران قرآنی صبح امروز، ۱۶ مردادماه با حضور احمد ابوالقاسمی، مدیر شبکه رادیویی قرآن در سالن جلسات خبرگزاری ایکنا برگزار شد.