» » صفحه 20
رئیس انستیتو علوم انسانی ـ اسلامی آلمان از ایکنا بازدید کرد
حجت‌الاسلام والمسلمین محمد رضوی‌راد ضمن حضور در خبرگزاری ایکنا از بخش‌های مختلف خبرگزاری بازدید به‌عمل آورد.
بازدید سفیر ایران در بولیوی از سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور
رضا طباطبایی شفیعی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در بولیوی، صبح امروز دهم مردادماه از سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و تحریریه ایکنا بازدید کرد.
برگزاری دوره دانشجو معلم قرآن کریم تا پایان شهریورماه
دوره دانشجو معلم قرآن کریم از امروز تا پایان شهریورماه، رو‌زهای سه‌شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه در سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور برگزار می‌شود.
بازدید سفیر ایران در تونس از سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و ایکنا
مصطفی بروجردی، سفیر ایران در تونس امروز(نهم مردادماه) از سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و خبرگزاری ایکنا بازدید کرد.
تجربه تدبر در قرآن در کنار کودکان
بشری‌سادات موسوی گفت: در تمام دوره‌های طرح دانشجو متدبر قرآن که ادامه روند طرح دانشجو معلم قرآن بوده و از سال ۱۳۹۴ تاکنون ادامه داشته است؛ شرکت کردم؛ علاقه به قرآن و تجربه آموزش تدبر در آیات به کودکان برای من بسیار مفید و لذت‌بخش است.
تجربه تدبر در قرآن در کنار کودکان
بشری‌سادات موسوی گفت: در تمام دوره‌های طرح دانشجو متدبر قرآن که ادامه روند طرح دانشجو معلم قرآن بوده و از سال ۱۳۹۴ تاکنون ادامه داشته است؛ شرکت کردم؛ علاقه به قرآن و تجربه آموزش تدبر در آیات به کودکان برای من بسیار مفید و لذت‌بخش است.
کیفی‌سازی فعالیت‌های قرآنی؛ نگاه جدید ایکنا
مدیر عامل ایکنا عنوان کرد: نگاه جدید این مجموعه دست یابی به کیفی‌سازی فعالیت‌های قرآنی است و ایکنا در راستای تغییر سبک زندگی جامعه تلاش می‌کند.
آموزش تدبر روشمند و تفاوت تدبر با تفکر در قرآن؛ محورهای دوره دانشجومتدبر قرآنی
به گفته اساتید نخستین دوره آموزشی دانشجو متدبر قرآن کریم، اساس آموزش در این طرح بر اساس تفاوت‌های تدبر با تفکر در قرآن و چگونگی دستیابی به هدف نزول سوره‌ها با کلمات قرآن است و تدبر روشمند محور کار این دوره آموزشی است.
برپایی سی و یکمین نشست «با یاوران وحی» با معرفی مؤسسه یاران شهید نواب صفوی
در سی و یکمین نشست «با یاوران وحی» به معرفی مؤسسه قرآنی یاران شهید نواب صفوی پرداخته می‌شود.
سیدمحمدجواد شوشتری: شیوه‌های تبلیغی معارف قرآن عموما ابتدایی و فاقد جذابیت است/ لزوم ترویج روش‌های راحت‌فهم تدبر در قرآن
رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور با تاکید بر لزوم یادگیری روش‌های سریع و راحت‌فهم قرآن گفت: شیوه‌های تبلیغی ما در امر هدایتی قرآن بر خلاف شیوه‌های دشمنان عموما ابتدایی و بدون جذابیت است، این مسئله باعث می‌شود نتوانیم کالایی که در دست داریم را به‌خوبی عرضه کنیم و لذا مسئولیم.
عیسی علیزاده تأکید کرد: ضرورت ایجاد نهضت رجوع به قرآن برای درمان مشکلات اجتماعی/ قرآنیان مورد اعتماد جامعه و محل ارجاع‌ هستند
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی با بیان اینکه نیازمند ایجاد نهضت رجوع به قرآن برای درمان مشکلات اجتماعی هستیم، گفت: گاهی حل مشکل یک متعلم می‌تواند کل مسیری که می‌خواهید به او قرآن آموزش دهید را طی کند و باید هم این‌گونه باشد.
دوره ۳ روزه دانشجو متدبر قرآن کریم آغاز به کار کرد
دوره دانشجو متدبر قرآن کریم امروز در سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور آغاز به کار کرد و تا چهارشنبه، ۳ مردادماه ادامه دارد.