» » صفحه 2
از سوی مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی؛ بیست‌وسومین «کافه‌محفل» برپا می‌شود
بیست‌و سومین دورهمی کسب‌وکارهای نوپای قرآنی با عنوان «کافه‌ محفل» شنبه ۱۴ ‌دی‌ماه، از سوی مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی جهاد دانشگاهی برپا می‌شود.
از سوی مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی؛ دومین هکاتون طراحی لباس و زیورآلات با محوریت سوره «شمس» برگزار می‌شود
دومین هکاتون طراحی لباس و زیورآلات با محوریت سوره مبارکه «شمس»، از سوی مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی برگزار می‌شود.
رئیس پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن از سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و ایکنا بازدید کرد
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدصادق یوسفی مقدم، رئیس پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن کریم دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، عصر شنبه ۷ دی ماه از سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و ایکنا بازدید کرد.
آغاز کلاس‌های طرح دانشجومتدبر قرآن در دانشگاه الزهرا(س)
سومین دوره طرح دانشجومتدبر قرآن کریم در دانشگاه الزهرا(س) از اوایل آذرماه آغاز شده است.
در نشست نقد کتاب «تحلیل همانندناپذیری قرآن» بیان شد: امی‌بودن پیامبر(ص)؛ مهمترین دلیل برای اعجاز قرآن
نشست نقد کتاب «تحلیل همانندناپذیری(اعجاز) قرآن در آموزه‌های قرآن و سنت» به همت خبرگزاری ایکنا و با حضور مؤلف و دو ناقد در دانشگاه پردیس فارابی دانشگاه تهران برگزار و در آن بیان شد: امی‌بودن پیامبر(ص)، مهمترین دلیل برای اعجاز قرآن است.
خاکی در مراسم تقدیر از برگزیدگان پانزدهمین رویداد «طلوع برکت»: تمام توان و اعتبار جهاددانشگاهی در خدمت استارت‌آپ‌های دینی و قرآنی است
رئیس مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی خطاب به برندگان پانزدهمین رویداد «طلوع برکت» گفت: شاید از لحاظ مالی قدرت حمایت چندانی نداشته باشیم اما همه اعتبار جهاددانشگاهی در جایگاه یک سازمان معتبر و بزرگ پشتیبانی از شماست و هر آنچه در مرکز رشد به منزله یک کلینیک وجود دارد می‌توانید روی آن حساب کنید.
از سوی خبرگزاری ایکنا؛ کتاب «تحلیل همانندناپذیری قرآن در آموزه‌های قرآن و سنت» نقد می‌شود
نشست نقد کتاب «تحلیل همانندناپذیری(اعجاز) قرآن در آموزه‌های قرآن و سنت» نوشته حجت‌الاسلام والمسلمین فتح‌الله نجارزادگان به همت خبرگزاری ایکنا سه‌شنبه، سوم دی‌ماه، در قم برگزار می‌شود.
بازدید دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از ایکنا
دکتر سید سعیدرضا عاملی امروز چهارشنبه، ۲۷ آذرماه، از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) بازدید کرد.
معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی مجری راه‌اندازی اندیشکده تعاون برای وزارت کار شد
تفاهم‌نامه راه‌اندازی اندیشکده تعاون بین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی به امضای مسئولان دو نهاد رسید.
«نسبت صلح و عرفان» در ایکنا بررسی می‌شود
نشست علمی «نسبت صلح و عرفان» با حضور اسماعیل منصوری لاریجانی در خبرگزاری ایکنا برگزار می‌شود.
در نشست نقد کتاب «فلسفه تاریخ در قرآن» مطرح شد؛ جای خالی رویکرد وحیانی به فلسفه تاریخ/ از آینده‌پژوهی تاریخ غافلیم
مؤلف کتاب «فلسفه تاریخ در قرآن» ضمن اشاره به فقدان اثری منسجم در زمینه فلسفه تاریخ با رویکرد وحیانی، اظهار کرد: هدف از نگارش کتاب این بود که دانشجوی فلسفه نسبت و ربط نظریات قرآنی با مسائل فلسفه نظری تاریخ را بداند.
برگزیدگان پانزدهمین رویداد استارتاپی «طلوع برکت» معرفی شدند
در آیین پایانی پانزدهمین رویداد استارتاپی اسلامی و قرآنی «طلوع برکت» از میان ۱۵ گروه شرکت‌کننده ایده‌پرداز و نوآور نفرات اول تا سوم معرفی و تجلیل شدند.