» » صفحه 2
مصاحبه با استاد احسان کاظمی
استاد کاظمی: بخش آموزش و پژوهش در جشنواره ملی کتابت قرآن کریم حاکی از نگاه عمیق و دقیق به این حوزه است و این بخش‌ها در بسیاری از جشنواره‌ها مورد غفلت قرار می‌گیرد.

به مناسبت هفته تربیت اسلامی؛ وزیر آموزش و پرورش از سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور بازدید کرد
محسن حاجی میرزایی، وزیر آموزش و پرورش امروز ۹ اسفندماه، از بخش‌های مختلف خبرگزاری ایکنا و سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور بازدید کرد.
همکاری سازمان قرآنی دانشگاهیان در نمایشگاه «اسلام و بشریت» قزاقستان

نمایشگاه بین‌المللی عکس «اسلام و بشریت؛ دیروز، امروز و فردا» به مناسبت سی‌امین سالگرد استقلال جمهوری قزاقستان با همکاری سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور در قزاقستان برگزار می‌شود.

ثبت‌نام در بخش آموزش جشنواره ملی کتابت قرآن کریم تمدید شد
مهلت ثبت‌نام و ارسال نمونه اثر برای شرکت در بخش آموزشی جشنواره ملی کتابت قرآن کریم تمدید شد.
تجلیل از هنرمندان قرآنی شرکت‌کننده در نمایشگاه مجازی اندونزی
رایزنی فرهنگی ایران در اندونزی از هنرمندان قرآنی ایرانی که آثار خود را در نمایشگاه مجازی سه بعدی این نهاد شرکت داده بودند، قدردانی کرد.
اطلاعیه دبیرخانه جشنواره ملی کتابت قرآن
دبیرخانه نخستین جشنواره ملی کتابت قرآن کریم طی اطلاعیه‌ای به تشریح اهداف و شاخصه‌های این جشنواره پرداخت و از هنرمندان خواست آثار خود را در مهلت مقرر به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
نمایش تابلوهای قرآنی در اندونزی

رایزنی فرهنگی ایران در اندونزی با همکاری سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، مجموعه‌ای از تابلوهای قرآنی را در قالب نمایشگاهی با عنوان «پنجره‌ای به سوی ایران» در اندونزی به نمایش می‌گذارد.

«نظام آموزش و پرورش ایران پس از انقلاب اسلامی با تأکید بر تربیت اجتماعی» بررسی می‌شود
نشست «بررسی نظام آموزش و پرورش ایران پس از انقلاب اسلامی با تأکید بر تربیت اجتماعی» سه‌شنبه هفته جاری به شکل مجازی برگزار می‌شود.
ادامه حیات انقلاب اسلامی در گرو حمایت همه‌جانبه مردم است
در نشست «نقش اراده مردم در تداوم انقلاب اسلامی» مطرح شد که انقلاب اسلامی با حضور همه اقشار جامعه رخ داد و عامل موفقیت آن در ادامه راه نیز همین حضور مردم است. در این انقلاب، افرادی از اقشار مختلف همانند کسبه، بازاریان و ... حضور داشتند، اما یکی از اقشاری که نقشی تعیین‌کننده در انقلاب داشت، دانشگاه بود.
استاد راه‌پیما در گفت‌وگو با ایکنا: مدیریت خوشنویسی ناکارآمد است/ جوان خوشنویس امنیت مالی می‌خواهد
یک استاد پیشکسوت خوشنویسی گفت: برای آموزش جوانان باید منافع شخصی را کنار گذاشته و به منافع ملی توجه کنیم اما اغلب جشنواره‌ها به دلیل مدیریت ناکارآمد اثربخشی چندانی ندارند.

استاد محسن عبادی در گفت‌وگو با ایکنا: پژوهش وجه تمایز جشنواره ملی کتابت قرآن کریم است
یک کاتب قرآن گفت: بخش پژوهشی جشنواره ملی کتابت قرآن کریم آن را از سایر جشنواره‌ها متمایز می‌کند.

مسابقه دانشجویی «بازخوانی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی» برگزار می‌شود
مسابقه دانشجویی بازخوانی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از سوی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و با همکاری سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی برگزار می‌شود.