» » صفحه 2
برگزاری نمایشگاه مجازی «اسماءالله» در آلمان + عکس

سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور با مشارکت سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و خانه ایران در شهر «برلین» آلمان نمایشگاه مجازی خوشنویسی و نقاشی‌خط «اسماء الله»را به مناسبت ماه مبارک رمضان برگزار کرده است.

بازدید مدیر دارالقرآن آستان حسینی از سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور
مدیر دارالقرآن آستان حسینی از بخش‌های مختلف سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور بازدید به عمل آورد.
برگزاری نمایشگاه مجازی «اسماء الله» در ایتالیا

نمایشگاه مجازی «اسماء الله» به مناسبت ماه رمضان به همت رایزنی فرهنگی ایران در ایتالیا و با همکاری سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور در ایتالیا برگزار شده است.

در کارگاه آموزشی در نمایشگاه قرآن؛ دانشجویان با خطوط اسلامی و کتیبه‌های قرآنی آشنا شدند

کارگاه آشنایی با خطوط اسلامی ازجمله خط ثلث، ریحان، نسخ، محقق، رقاع و توقیع و شناخت خطوط کتیبه‌های قرآنی به همت غرفه جهاد دانشگاهی در بیست‌ونهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم برگزار شد.

با همکاری سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور انجام شد؛ نمایش آثار خوشنویسان ایرانی در نمایشگاه «اسماء الله» بمبئی

نمایشگاه مجازی خوشنویسی و نقاشی‌خط «اسماء الله» به همت خانه فرهنگ ایران در شهر «بمبئی» هند به مناسبت ماه رمضان برگزار شده است.

گزارش ایکنا از غرفه جهاد دانشگاهی در نمایشگاه قرآن از برپایی کارگاه خطوط قرآنی تا سلامت معنوی

در غرفه جهاددانشگاهی بیست‌و‌نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم کارگاه آموزشی آشنایی با خطوط قرآنی و کتیبه‌های خط ثلث برگزار شد و سبک زندگی اسلامی و سلامت معنوی بازدیدکنندگان مورد ارزیابی قرار گرفت.

همزمان با شب‌های قدر؛ نمایشگاه مجازی خوشنویسی، نقاشی‌خط و تایپوگرافی الغوث آغاز به کار کرد

همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان و شب های پرخیر و برکت قدر نمایشگاه خوشنویسی، نقاشی‌خط و تایپوگرافی با عنوان الغوث در فضای مجازی آغاز به کار کرد.

مسابقه پیامکی و اینترنتی «آینه آیات» آغاز شد
مسابقه قرآنی آینه آیات با محوریت تدبر در قرآن کریم ویژه دانشگاهیان از امروز از سوی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور آغاز شد.
ثبت نام طرح خبرنگار قرآنی
آغاز یازدهمین دوره طرح سراسری «مشکوة»

یازدهمین دوره طرح ملی حفظ تلفنی قرآن کریم «مشکوة» با حضور ۱۰۰ نفر از نابینایان و توانیابان جسمی ـ حرکتی از سراسر کشور در حال برگزاری است. 

اجرای دوره جدید طرح دانشجومتدبر قرآن

دوره جدید طرح ملی دانشجومتدبر قرآن کریم از سوی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور وابسته به جهاددانشگاهی از روز بیستم فروردین‌ماه با حضور ۱۰۰ شرکت‌کننده آغاز شده و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت. 

طرح «به اضافه نور» ویژه اعضای جهاددانشگاهی و خانواده‌ ایشان برگزار می‎‌شود

سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان طرح قرآنی به اضافه نور را با محوریت تدبر در آیات ویژه جهادگران جهاددانشگاهی و خانواده ایشان برگزار می‌کند.