» » صفحه 19
معرفی مؤسسه «الزهرا» در سی‌وپنجمین نشست «با یاوران وحی»
طی سی‌و‌پنجمین نشست «با یاوران وحی» به معرفی مؤسسه قرآنی الزهرا(س) بهارستان پرداخته می‌شود.
فصلنامه پژوهش‌های میان رشته‌ای قرآن کریم در ایستگاه ۱۸
هجدهمین شماره از دو فصلنامه پژوهش‌های میان رشته‌ای قرآن کریم، به صاحب امتیازی جهاد دانشگاهی، مدیر مسئولی سیدمحمد جواد شوشتری و سردبیری ابوالفضل خوش‌منش منتشر شد.
با حضور صمصامی مؤلف صورت گرفت؛ رونمایی از کتاب «مأخذشناسی اقتصاد اسلامی» در ایکنا
کتاب «مأخذشناسی اقتصاد اسلامی» به قلم حسین صمصامی و همکاران، روز سه‎شنبه ۱۷ مهرماه با حضور نویسنده کتاب و حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجواد محقق‌نیا، رئیس انجمن اقتصاد اسلامی حوزه علمیه قم در ایکنا رونمایی شد.
نشست مشورتی شورای هماهنگی فعالیت‌های قرآن و عترت دانشگاه‌ها در سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور برگزار شد
حجت‌‌الاسلام افتخاریان در نشست مشورتی شورای هماهنگی فعالیت‌های قرآن و عترت دانشگاه‌ها ضمن تأکید بر  ضرورت معرفی آثار خلاقانه و فاخر دانشگاهیان در زمینه فرهنگی و قرآنی، بر رسالت خبرگزاری ایکنا به عنوان تنها خبرگزاری قرآنی کشور در این زمینه تأکید کرد.
به‌كارگیری برگزیدگان طرح دانشجو معلم قرآن در بهزیستی
دبیر شورای فرهنگی اداره‌كل بهزیستی فارس با اشاره به اجرای موفق طرح دانشجو معلم قرآن با همكاری جهاد دانشگاهی گفت: برگزیدگان این طرح در مراكز قرآنی سازمان بهزیستی به كار گرفته خواهند شد.
ارسال ۳۵۰۰ اثر به چهارمین سوگواره «میعادگاه عاشورایی دانشجویان»
دبیر چهارمین سوگواره ملی «میعادگاه عاشورایی دانشجویان» از ارسال بیش از ۳۵۰۰ اثر به دبیرخانه این سوگواره خبر داد و گفت: اختتامیه این سوگواره اواخر ماه صفر در زنجان برگزار می‌شود.
برگزاری طرح ملی حفظ قرآن مشکوة ویژه معلولان و نابینایان کشور
طرح ملی حفظ قرآن مشکوة ویژه معلولان و نابینایان کشور به همت سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و با همکاری سازمان بهزیستی کشور برگزار می‌شود.
بازدید معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه از سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه امروز از بخش‌های مختلف سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و ایکنا بازدید و در خصوص گسترش همکاری‌ها با رئیس این سازمان تبادل نظر کرد.
همکاری حوزه علمیه خواهران در برپایی جشنواره مهدویت جهاد‌دانشگاهی قم
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران با اعلام آمادگی در همکاری با جشنواره مهدویت جهاد‌دانشگاهی استان قم، بر نقش این جشنواره در تبیین اضلاع مختلف فلسفه ظهور و به خصوص نقش بانوان در این زمینه تأکید کرد.
صبح امروز انجام گرفت؛ بازدید رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس از سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور
حجت‌الاسلام و المسلمین مازنی صبح امروز از سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و ایکنا بازدید کرد.
از سوی مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی؛ رویداد استارت‎‌آپی «طلوع برکت» برگزار می‏‌شود
رویداد استارت‎‌آپی اسلامی - قرآنی «طلوع برکت» روزهای ۲۴ تا ۲۶ مهرماه از سوی مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی برگزار می‏‌شود.
کلینیک تخصصی کسب و کارهای نوپا با تمرکز بر بازار جهان اسلام تشکیل می‌شود
کارشناس ارشد مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی گفت: یکی از برنامه‌های مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی، تشکیل  کریدور و کلینیک تخصصی کسب و کارهای نوپا با تمرکز بر بازار جهان اسلام است که در برگیرنده برگزاری دوره‌های آموزشی و مشاوره ای خواهند بود