» » صفحه 18
رحیم خاکی اعلام کرد: رویکرد تازه مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی برای برگزاری رویدادهای استارت‌آپی موضوع‌محور
سرپرست مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی اظهار کرد: امیدوارم با نگاه و رویکرد جدیدی که هفته پیش به تصویب شورای مشاوران مرکز رشد رسید، با موضوعی کردن رویدادهای استارت‌آپی، نتایج بهترى در رویدادهای استارت‌آپی «طلوع برکت» داشته باشیم.
آغاز ثبت نام هفدهمین دوره آموزش خبرنگاری در ایکنا
ثبت نام برای هفدهمین دوره آموزش خبرنگاری در محل خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) آغاز شد.
حضور مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی در نمایشگاه فناوری ربع رشیدی تبریز
مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی در ششمین نمایشگاه فناوری ربع رشیدی با حضور در زون تخصصی نوآوری و فناوری‌های نرم و هویت‌ساز «صنایع فرهنگی و خلاق» بازدیدکنندگان با فعالیت‌های این مرکز آشنا می‌شوند.
عیسی علیزاده پیشنهاد داد: بخش دانشجویی همایش بانوان قرآن‌پژوه به سازمان قرآنی دانشگاهیان واگذار شود
معاون فرهنگی جهاددانشگاهی گفت: با توجه به تخصص سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور در برنامه‌ریزی و اجرای رویدادهای دانشجویی با رویکرد قرآنی؛ پیشنهاد می‌دهم، بخش دانشجویی همایش بانوان قرآن‌پژوه در حوزه بانوان به این سازمان واگذار شود.
هدف طلوع برکت، حرکت به سمت توسعه و کسب ایده های خلاق اسلامی است
سرپرست مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی گفت: حرکت به سمت توسعه و کسب ایده های خلاق اسلامی از اهداف رویداد استارتاپی طلوع برکت است.
مهلت ثبت‌نام در طرح ملی حفظ قرآن مشکوة ویژه معلولان و نابینایان کشور تمدید شد
معاون سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور خبر داد: ثبت‌نام از علاقه‌مندان شرکت در طرح ملی حفظ قرآن «مشکوة» ویژه معلولان و نابینایان کشور تا پایان آبان‌ماه سال جاری تمدید شد.
در نشست تندیس فداکاری دانشجویان مطرح شد: ۳۴ دانشجوی فداکار تجلیل می‌شوند/ مهلت ثبت‌نام تا ۲۰ آبان
هشتمین آئین اعطای تندیس فداکاری دانشجویان ایران طی نیمه دوم آذرماه سال جاری، برگزار و از ۳۴ دانشجوی فداکار تجلیل به عمل می‌آید.
پایان ۳ روز خلاقیت و ایده پردازی در «طلوع برکت»
رویداد استارتاپی اسلامی ـ قرآنی «طلوع برکت» در حالی به کار خود پایان داد که سه گروه برنده با دو جایزه علاوه بر جوایزی که قبلاً به گروه‌ها اعلام شده بود، غافلگیر شدند.
«طلوع برکت»؛ آغاز فرایندی برای ملی‎شدن ایده‎ها/ لزوم برطرف شدن شکاف میان دانشگاه و صنعت
دو تن از شرکت‌کنندگان در رویداد استارتاپی اسلامی و قرآنی «طلوع برکت» ارزیابی خود را از برگزاری دوره اخیر این رویداد ارائه کردند.
رحیم خاکی: رویداد قرآنی «طلوع برکت» فرصتی برای ارائه ایده‌های جدید است
مدیر مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی در افتتاحیه رویداد استارت‌آپی اسلامی ـ قرآنی «طلوع برکت» اظهار کرد: این برنامه استارت آپی فرصتی برای همفکری و هماهنگی در زمینه ارائه ایده‌های جدید و به ثمر رساندن آنهاست تا این ایده‌ها بتوانند در کشور مؤثر واقع شده و بازدهی لازم را داشته باشند.
ایده، تحت قوانین مالکیت معنوی قرار نمی‌گیرد / ویژگی‌های استارتاپ
بنیان گذار استارتاپ مهمانو با بیان اینکه باید مهارت‌های مرتبط با استارت آپ را بیاموزیم عنوان کرد: استارت آپ فعالیتی نوآورانه، فناورانه، مقیاس پذیر، دارای راه حل و همچنین دارای تکامل است.
رویداد استارت‎‌آپی «طلوع برکت» برگزار می‏‌شود
گروه اقتصاد ــ رویداد استارت‎‌آپی اسلامی - قرآنی «طلوع برکت» روزهای ۲۴ تا ۲۶ مهرماه از سوی مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی برگزار می‏‌شود.