» » صفحه 17
اهتمام به ترجمه قرآن در طرح «مشکوة»/ علاقه‌ شخصی حافظ کم‌بینای نهج‌البلاغه‌ به حفظ آیات نور
مهدیه حسنی، حافظ نهج‌البلاغه و صحیفه سجادیه است که به دلیل علاقه شخصی و مؤانست با قرآن و بهره‌گیری از آیات نورانی کلام وحی در زندگی خود، توانسته با وجود کم‌بینایی شدید، پنج جزء از قرآن را حفظ کند.
کارشناس هنری بیان کرد؛ استفاده از المان‌های ایرانی اسلامی در آثار هنری
زهره‌سادات حسینی با اشاره به مبانی طراحی خلاق، گفت: طراحان باید کدهایی که نشانگر فرهنگ ایرانی اسلامی است را در طرح‌ها و آثارشان استفاده کنند که هر کسی با دیدن آن المان به ایرانی اسلامی بودن آن فرهنگ پی ببرد و با اثر مورد نظر به‌خوبی ارتباط برقرار کرده و به نوعی آن را درک کند.
رحیم خاکی خبر داد: امتیاز ویژه برای هنرمندان جسور قرآنی در هکاتون طراحی لباس و زیورآلات
سرپرست مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور گفت: شخصاً از هیئت داروان  هکاتون طراحی لباس و زیورآلات درخواست کردم که حتماً امتیاز ویژه‌ای برای آثار جسورانه در نظر بگیرند، تا شاهد ابداعات جدید باشیم.
عرضه منابع آمادگی آزمون ارشد علوم قرآن و حدیث با تخفیف ۴۰ درصدی
منابع کمک آموزشی رشته علوم قرآن و حدیث تألیف و تهیه شده به همت سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور با تخفیف ۴۰ درصد به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه (س) به مدت ۱۰ روز عرضه می‌شود.
آغاز به کار اولین هکاتون قرآنی در حوزه زیورآلات و لباس
معاون فناوری مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی از آغاز رویداد هکاتون با محور طراحی لباس و زیورآلات با محوریت سوره کوثر خبرداد و گفت: محصولات برتر برای بازار بزرگ جهان اسلام تولید خواهد شد.
آغاز ثبت نام هجدهمین دوره آموزش خبرنگاری در ایکنا
ثبت نام برای هجدهمین دوره آموزش خبرنگاری مقدماتی در محل خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) آغاز شد.
صدوسی‌ونهمین شماره نشریه «رایحه» ویژه علامه کرمی رونمایی شد
نشریه تخصصی «رایحه» با محوریت بررسی شحصیت و آثار مرحوم علامه شیخ محمد کرمی با حضور رییس جهاد دانشگاهی و آیت‌الله شفیعی، رونمایی شد.
بازدید معاون رئیس جمهور در امور زنان از ایکنا
معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده، اول اسفندماه از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) بازدید کرد.
برگزیدگان چهارمین سوگواره ملی میعادگاه عاشورایی دانشجویان مشخص شد
عصر سه‌شنبه، ۳۰ بهمن آیین اختتامیه چهارمین سوگواره ملی میعادگاه عاشورایی دانشجویان در حسینیه اعظم زنجان برگزار و نفرات برتر معرفی شدند.
رحیم خاکی خادم قرآن شد
رحیم خاکی، عضو هیئت علمی جهاددانشگاهی و مدیر مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی جهاددانشگاهی شب گذشته در بیست و سومین دوره همایش تجلیل از خادمان قرآن به عنوان خادم قرآنی معرفی و تقدیر شد. 
اختتامیه سوگواره عاشورایی دانشجویان در حسینیه اعظم زنجان برگزار می‌شود
اختتامیه چهارمین سوگواره ملی میعادگاه عاشورایی دانشجویان، سه‌شنبه، ۳۰ بهمن‌ماه در سالن اجتماعات حسینیه اعظم زنجان برگزار می‌شود.
برگزاری آزمون تعیین سطح طرح دانشجو معلم قرآن در کردستان
آزمون تعیین سطح طرح دانشجو معلم قرآن کریم با حضور دانشجویان دانشگاه مذاهب اسلامی و حوزه علمیه ۲۸ بهمن‌ماه در این دانشگاه برگزار شد.