» » صفحه 15
بازدید رئیس شورای اسلامی فلسطین در لبنان از ایکنا
«شیخ محمد نمر زغموت»، رئیس شورای اسلامی فلسطین در لبنان، امروز، ۲۶ آبان‌ماه از خبرگزاری ایکنا بازدید کرد.
عیسی علیزاده: سازمان قرآنی دانشگاهیان از ظرفیت هنر برای پیشبرد اهداف فرهنگی بهره می‌برد
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی در بازدید نمایشگاه نفس مطمئنه گفت: یکی از تاکیدات ویژه معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی و سازمان فعالیت‌های قرآنی کشور استفاده از ظرفیت‌های هنری برای پیشبرد اهداف مورد نظر است.
بازدید معاون امور بین‌الملل مجمع جهانی اهل بیت(ع) از ایکنا
حجت‌الاسلام و المسلمین مهدی فرمانیان، معاون امور بین‌الملل مجمع جهانی اهل بیت(ع) ۲۲آبان‌ماه از تحریریه ایکنا و بخش‌های مختلف سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور بازدید کرد.
محتوای فشرده دوره دانشجومعلم قرآن، مانع بازدهی مطلوب
یکی از شرکت‌کنندگان دوره دانشجومعلم قرآن درباره محتوای این دوره اظهار کرد: محتوای طرح خوب بود اما به دلیل فشردگی بازدهی لازم را نداشت زیرا مقرر شده بودکه حجم بالایی از اطلاعات در بازه زمانی کم به دانشجویان منتقل شود. به همین جهت این دوره بازدهی کاملی نداشت.
حضور بیش از ۱۴۰۰ نفر در طرح‌های دانشجومعلم قرآن
رئیس مرکز فعالیت‌های قرآنی جهاددانشگاهی از برگزاری بیش از ۴۵ دوره دانشجومعلم قرآن خبر داد و گفت: تا کنون ۱۴۸۰ نفر در این دوره‌ها شرکت کردند.
برگزاری طرح‌های سبک زندگی اسلامی در ۳۰ واحد دانشگاهی
رئیس مرکز فعالیت‌های قرآنی جهاددانشگاهی از برگزاری طرح‌های هماهنگ قرآنی در ۳۰ مرکز خبر داد و گفت: محوریت این برنامه‌ها سبک زندگی اسلامی و تقویت مهارت‌های زندگی است.
نمایشگاه هنرهای تجسمی نفس المطمئنه برگزار می‌شود
آثار قرآنی با محوریت سوره مبارکه فجر در نمایشگاه هنرهای تجسمی نفس‌المطمئنه از سوی سازمان قرآنی دانشگاهیان برگزار می‌شود.
از سوی مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی؛ دوره MBA کسب‌و کارهای نوپای قرآنی برگزار می‌شود
مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی با همکاری دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران در راستای اهداف خود دوره آموزشی «MBA کسب و کارهای نوپای اسلامی» را با حضور اساتید کارآفرینی و صاحبان کسب و کارهای موفق ملی و بین‌المللی برگزار می‌کند.
سیدمحمدجواد شوشتری: نداشتن برنامه‌ای خاص برای یک مناسبت بی‌احترامی به آن است/ پیشنهاد تقویم سالانه به جای هفته قرآن و دانشگاه
رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان با اشاره به اینکه اگر برای یک مناسبت برنامه‌ای خاص طراحی نکنیم بی‌احترامی به آن عنوان است، گفت: به جای مناسبت‌سازی بدین شکل، تقویم سالانه برنامه‌های قرآنی در دانشگاه‌ها تنظیم شود.
ایکنا، شانزده سال خدمت رسانه‌ای در پناه قرآن
ایکنا؛ رسانه قرآن شانزده ساله شد، ترویج مبنایی سبک زندگی قرآنی و حرکت به سوی تمدن نوین اسلامی، فارغ از جهت‌گیری‌های روزمره سیاسی؛ رسالت بزرگی‌ است که اهالی ایکنا در شانزده‌سالگی با جدیت بیش از پیش برای تحققش می‌کوشند.
بازدید رئیس کتابخانه ملی از ایکنا
اشرف بروجردی، رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران از خبرگزاری بین‌المللی قرآن بازدید کرد.
در بیستمین «کافه‌محفل» بیان شد: هفت گام «بیل اولت» برای موفقیت در کسب‌وکارهای نوپای قرآنی
در بیستمین «کافه‌محفل» که از سوی مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی برگزار شد، گام‌های مورد نظر «بیل‌ اولت» در کسب‌وکارهای نوپا مورد برررسی قرار گرفت.