» » صفحه 15
علیزاده در اختتامیه مشکوة: فعالیت‌های قرآنی جهاددانشگاهی متناسب با نیازهای روز برنامه‌ریزی می‌شود
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی در مراسم اختتامیه طرح ملی مشکوة گفت: تفاوت فعالیت‌های قرآنی جهاد دانشگاهی با سایر مجموعه‌ها این بوده است که در هر دوره‌ای، متناسب با نیازهای همان دوره، اقدام مثبت و تاثیرگذاری را اجرا کرده است.
ایکنا؛ رسانه برتر «کاروان قرآنی انقلاب»
مراسم تجلیل از دست‌اندرکاران، عوامل و همراهان طرح کاروان قرآنی انقلاب با حضور حمید شاه‌آبادی، معاون صدای رسانه ملی در جام جم برگزار شد و از ایکنا به عنوان رسانه برتر و همراه با طرح تجلیل شد.
پایان اولین دوره طرح قرآنی «مشکوة»/ تجلیل از فراگیران نمونه
مراسم اختتامیه اولین دوره طرح قرآنی مشکوة صبح امروز در سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور برگزار و از برگزیدگان این طرح تجلیل شد.
به همت سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور: سومین اختتامیه طرح ملی «دانشجو معلم قرآن» در نیشابور برگزار می‌شود
سومین اختتامیه طرح ملی «دانشجو معلم قرآن کریم» به همت سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و به میزبانی جهاد دانشگاهی خراسان رضوی در نیشابور برگزار می‌شود.
گزارش از آزمونی که در ۲۰ مرکز استان برپا شد/ ضعف و قوت طرح قرآنی «مشکوة»/ انگیزه‌دهی و انس بیشتر با قرآن
آزمون طرح ملی مشکوة که به حفظ تلفنی قرآن کریم می‌پردازد صبح امروز برگزار شد. قرآن‌آموزان حاضر در این طرح به بیان نکات ضعف و قوت آن پس از پایان اولین دوره پرداخته‌اند.
در ۲۰ استان کشور؛ آزمون نخستین دوره طرح «مشکوة» برگزار می‌شود
آزمون اولین دوره طرح حفظ تلفنی قرآن ویژه مددجویان سازمان بهزیستی کشور صبح روز ۲۰ اسفندماه همزمان در ۲۰ استان کشور برگزار می‌شود.
شوشتری مطرح كرد:‌ ساماندهی جشنواره‌های هنری ـ قرآنی جهاد‌دانشگاهی
رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور با اشاره به برگزاری جشنواره‌های مختلف هنری ـ قرآنی در نقاط مختلف كشور توسط جهاددانشگاهی تأكید كرد كه باید نظمی به جشنواره‌های ملی خود دهیم و برای هر استان یك جشنواره خاص را در نظر گرفته و آن را در سطح ملی اجرا كنیم.
اساس فعالیت‌های فرهنگی جهاد دانشگاهی، توجه ویژه به حوزه قرآن است
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی کشور ضمن برشمردن ظرفیت‌های قرآنی این نهاد بر این نکته تأکید کرد که اساس فعالیت‌های جهاد دانشگاهی در عرصه فرهنگی پس از تأسیس در سال ۱۳۵۹ توجه ویژه به فرهنگ، هنر و فعالیت‌های قرآنی است.
شوشتری مطرح کرد: حمایت از فعالیت‌های هنری و استارتاپ‌ها با موضوعات قرآنی
رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور با اشاره به برخی از اقدامات این سازمان در حمایت از دانشجویان تأکید کرد که از فعالیت‌ها و استارتاپ‌های هنری - قرآنی دانشجویان حمایت می‌کنیم.
گزارش ایکنا از معرفی برترین دانشجویان هنرمند قرآنی کشور در شیراز
مراسم اختتامیه سومین جشنواره سراسری دانشجویی قرآن و هنر با عنوان «شهود قدسی» و دومین جشنواره سراسری «شعر باران» با معرفی برگزیدگان در شیراز برگزار شد.
بازدید مشاور وزیر علوم از ایکنا
مشاور وزیر علوم و رئیس صندوق رفاه دانشجویی امروز از سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و خبرگزاری ایکنا بازدید کرد.
شمارش معكوس برای معرفی برترین دانشجویان هنرمند قرآنی كشور در شیراز
آثار برگزیده سومین جشنواره قرآن و هنر با عنوان «شهود قدسی» در نگارخانه‌های شیراز به نمایش گذاشته می‌شود.