» » صفحه 14
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت کار از ایکنا بازدید کرد
 ابراهیم صادقی‌فر، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به همراه معاونان جوان خود سه‌شنبه ۱۵ مردادماه از سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و خبرگزاری ایکنا بازدید کرد.
معاون فرهنگی جهاددانشگاهی تبیین کرد: تشکیلات فرهنگی جهاددانشگاهی هوشمندانه چیده شده/ لزوم سبک‌سازی صحیح و قانونی
معاون فرهنگی جهاددانشگاهی با بیان اینکه تشکیلات منسجم فرهنگی در این نهاد هوشمندانه چیده شده و این موضوع وجه تمایز این نهاد با دیگر نهادهاست، گفت: اگر در حوزه فرهنگ به‌روز نباشیم، خودبه‌خود حذف می‌شویم.
شوشتری بیان کرد: جوان‌گرایی؛ پیشران فعالیت‌های فرهنگی جهاددانشگاهی/ مراقب نفوذ بوروکراسی اداری باشیم
رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور معتقد است: جهاددانشگاهی از آغاز راه در حوزه فرهنگ نقش خود را به خوبی ایفا کرده و موفقیت آن به دلیل سپردن امور به جوانان بوده است؛ اما امروز به واسطه نفوذ بوروکراسی اداری حاکم در بدنه اجرایی کشور، نقش‌آفرینی جوانان در این نهاد نیز مستلزم گذراندن مراحل سخت و پیچیده اداری شده است؛ جهاد باید خود را در برابر این نفوذ حفظ کند و منعطف‌تر باشد.
در پانزدهمین کافه محفل بیان شد: ویژگی‌های بوم کسب‌وکار «آستروالدر»
دهدشتی در پانزدهمین «کافه محفل» به تشریح ویژگی‌های بوم کسب‌وکار «آستروالدر» از جمله مشتری، ارزش پیشنهادی، کانال‌های ارتباطی، ارتباط با مشتری، فعالیت کلیدی، منابع و شرکای کلیدی، هزینه‌ها و درآمدها پرداخت.
رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان تشریح کرد: جزئیات چهل‌وسومین دوره طرح ملی «دانشجومعلم قرآن کریم»
سیدمحمدجواد شوشتری، رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور به شرح چهل و سومین دوره طرح ملی «دانشجومعلم قرآن کریم» پرداخت.
عیسی علیزاده: باشگاه «دانشجومعلم قرآن» راه‌اندازی شود
معاون فرهنگی جهاددانشگاهی با بیان اینکه اگر ادعا کنیم اساس فعالیت‌های فرهنگی جهاددانشگاهی از همان ابتدا قرآنی بوده، ادعای گزافی نیست، گفت: پیشنهاد می‌کنم موضوع مجریان طرح باشگاه دانشجومعلم قرآنی ‌در راستای ارتباط و انسجام بیشتر برای استفاده از تجربیات یکدیگر دنبال شود.
نبود آموزش مهم‌ترین عامل ایجاد آسیب‌های اجتماعی است
مدیر عامل ایکنا با اشاره به اینکه هر فرد استعدادهایی دارد که باید از آن‌ها به درستی استفاده کند، گفت: لازم است در مسائل فرهنگی و رویارویی با آسیب‌ها به این باور برسیم که نبود آموزش مهم‌ترین عامل ایجاد آسیب‌های اجتماعی و نبود فرهنگ در جامعه است.
در چهاردهمین «کافه محفل» بیان شد: اهمیت توجه به «مکانیزم جبران» در موفقیت کسب و کارها
اصغریان در چهاردهمین «کافه محفل» با اشاره به مکانیزم جبران در کسب و کار، اظهار کرد: هتل ریتز در آمریکا، چند سال است که به عنوان بهترین هتل جهان انتخاب می‌شود، چون خدمات خوبی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد و به پرسنل هم آموزش داده‌اند که اگر اشتباهی رخ داد، باید فوراً چه اقدامی برای جبران آن انجام دهند.
کانون‌های تخصصی قرآنی دانشجویان جهاددانشگاهی تأسیس شد
«کانون‌های تخصصی قرآنی دانشجویان» به همت مرکز فعالیت‌های قرآنی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور راه‌اندازی شد.
اعلام برگزیدگان مسابقه بزرگ قرآنی ضیافت نور

رئیس جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر افزایش انس با قرآن در میان دانشجویان را هدف از برگزاری مسابقه بزرگ قرآنی ضیافت نور در دانشگاه صنعتی امیرکبیر اعلام کرد.

با حضور جمعی از فعالان فضای مجازی در ایکنا؛ مطالبه‌گری برای تولید محتوای دیجیتال در زمینه عفاف و حجاب آغاز شد
جمعی از فعالان عفاف و حجاب در فضای مجازی امروز، ۳۰ تیرماه، مهمان ایکنا شدند و ضمن بیان نقطه‌نظرات خود درباره اهمیت حجاب، بر ضرورت شبکه‌سازی و توانمندسازی میان این فعالان و مطالبه‌گری از مسئولان برای حمایت و تولید محتوای دیجیتال در زمینه عفاف و حجاب تأکید کردند.
هیئت قرآنی «بصره» عراق از ایکنا بازدید کرد
هیئتی از فعالان قرآنی استان بصره واقع در جنوب عراق، ۳۰ تیرماه، از خبرگزاری ایکنا بازدید کرد.