» » صفحه 13
شرکت‌کنندگان «دانشجو متدبر قرآن» از تجارب خود می‌گویند؛ مربیان قرآن خود را از شرکت در دوره‌های آموزشی مستثنی ندانند
حافظ ۱۵ جزء قرآن گفت: در هر دوره هرچند اگر مطالب تکراری باشد نکته‌هایی بازگو می‌شود که جدید است، همین به روز بودن مطالب باعث شرکت در دوره‌ها می‌شود، مربی باید برای آموزش به‌روز باشد و خود را از شرکت در دوره‌های آموزشی مستثنا نداند.
تحقق هدف سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور در توسعه مبانی قرآنی در دانشگاه‌ها
رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور حضور دانشجویان محصل در رشته‌های غیر از علوم قرآن و حدیث را نشان‌گر محقق شدن اهداف سازمان قرآنی دانشگاهیان دانست و گفت: دور هم جمع کردن دانشجویان علاقه‌مند به قرآن در رشته‌های مختلف هدف اصلی سازمان قرآنی دانشگاهیان است.
علیزاده: دانشجویان قرآنی سرمایه‌های دینی کشور محسوب می‌شوند
معاون فرهنگی جهاد‌دانشگاهی کشور در تشریح اهمیت اجرای طرح دانشجو متدبر قرآن، حضور دانشجویان فعال در حوزه قرآن را در طرح مغتنم شمرد و گفت: دانشجویان قرآنی سرمایه‌های دینی کشور محسوب می‌شوند و قطعا سفیران ما در حوزه دین هستند.
مسعود شهرجردی: هدف از اجرای طرح‌های قرآنی ورود مضامین مصحف شریف به بطن زندگی است
رئیس جهاد‌دانشگاهی استان مرکزی اجرای طرح‌های مختلف قرآنی را بهانه‌ای برای جریان‌سازی قرآن و ورود مضامین قرآنی به بطن زندگی مردم به ویژه ایجاد انگیزه برای نوجوانان و جوانان دانست و اضافه کرد: برای جریان‌سازی مبانی قرآن باید همه دست بکار شویم.
فرماندار شازند: جهاددانشگاهی، ضرورت ایجاد فضای قرآنی بین دانشجویان را احساس کرده است
فرماندار شازند تأکید کرد: متأسفانه نگاه مجموعه‌ها و دستگاه‌های دولتی و خصوصی به حوزه فرهنگ که قرآن زیرمجموعه این حوزه است، نگاه شایسته‌ای نیست، جای تقدیر دارد که مجموعه جهاددانشگاهی ضرورت ایجاد فضای قرآنی بین دانشجویان را احساس کرده و انجام این خدمت را در دستور کار قرار داده است.
نماینده مردم شازند:اجرای طرح دانشجو متدبر قرآن یکی از برنامه‌های خوب است
نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی با ابراز تأسف جهت از بین رفتن فاکتورهای اخلاقی در کشور ادامه ‌داد: شاخصه‌های اخلاقی در کشور فروپاشیده است، مسیر تخریب‌ها، اتهامات، اختلاس‌ها و سوءاستفاده‌ها و آسیب زدن به نظام به مرز غیرقابل تحمل رسیده است.
از سوی مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی؛ هفدهمین «کافه محفل» برپا می‌شود
هفدهمین «کافه محفل» شنبه ۹ شهریور، از سوی مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی برپا می‌شود.
اهدای نخستین نسخه بازآفرینی‌شده قرآن منتسب به امام موسی‌کاظم(ع) به ایکنا
نخستین نسخه بازآفرینی شده قرآن منتسب به امام موسی کاظم(ع) از کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی به خبرگزاری بین‌المللی قرآن، ایکنا اهدا شد.
گزارش ایکنا از مراسم رونمایی از آخرین اثر محسن اسماعیلی؛ داستان شنیدنی خلق «مهر و ماه» و خاطرات اسوه‌های اخلاق
مراسم رونمایی از کتاب «مهر و ماه؛ رساله‌ای در باب حقوق اجتماعی و احکام اخلاقی» با حضور محسن اسماعیلی، مؤلف کتاب و جمعی از مسئولان و صاحب‌نظران در محل خبرگزاری ایکنا برگزار شد.
کتاب «مهر و ماه» در ایکنا رونمایی می‌‌شود
کتاب «مهر و ماه» رساله‌ای در باب حقوق اجتماعی و احکام اخلاقی نوشته دکتر محسن اسماعیلی، حقوقدان، استاد دانشگاه و نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان در ایکنا رونمایی می‌‌شود.
مهلت ثبت‌نام دومین دوره «طرح مشکوة» تمدید شد
ثبت‌نام از علاقه‌مندان شرکت در دومین دوره طرح ملی حفظ تلفنی قرآن کریم «طرح مشکوة» ویژه جامعه بهزیستی کشور تا پایان شهریور‌ماه سال جاری تمدید شد.
مستند سینمایی «مهین» در ایکنا به نمایش در می‌‌آید
مستند سینمایی مهین با حضور محمدحسین حیدری کارگردان، مهدی مطهر تهیه‌کننده و اعظم عرفانی بازیگر، فردا ۲۷ مردادماه در خبرگزاری قرآن به نمایش در خواهد آمد.