» » صفحه 11
برندگان اولین مسابقه آینه آیات مشخص شدند

مراسم قرعه کشی اولین دوره مسابقه اینترنتی آینه آیات برگزار شد.

چهارمین دوره طرح مشکوة آغاز شد
چهارمین دوره طرح ملی حفظ تلفنی قرآن «مشکوة» با حضور ۱۵۵ مددجوی سازمان بهزیستی کشور در حال برپایی است.
فقدان مرد جهادگر ایکنا ۳ ساله شد
امروز ۱۷ خردادماه، سالروز شهادت حجت‌الاسلام سیدمهدی تقوی، مدیرعامل اسبق خبرگزاری ایکنا و ۱۵ نفر از شهدای حادثه تروریستی مجلس شورای اسلامی در سال ۹۶ است؛ مردی که جهادگری و انقلابی‌گری از خصایص بارز فعالیت‌هایش بود.
کتاب «نماز، راز سر به مهر موفقیت» در ایکنا رونمایی می‌شود
نشست رونمایی از کتاب «نماز، راز سر به مهر موفقیت» نوشته حامد فتوت احمدی و مهدی نوری‌افشان یکشنبه ساعت ۱۴ تا ۱۶ در خبرگزاری ایکنا برگزار می‌شود.
اجرای هفتمین مسابقه «آینه آیات» با محوریت سوره قارعه
هفتمین مسابقه اینترنتی «آینه آیات» با محوریت سوره مبارکه قارعه از سوی مرکز فعالیت‌های قرآنی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور برگزار می‌شود.
حجت‌الاسلام محمدی بیان کرد: جایگاه راهبردی ایکنا در پیشبرد منشور توسعه فرهنگ قرآنی
دبیر شورای توسعه فرهنگ قرآنی با تأکید بر اینکه ایکنا به عنوان شجره طیبه جهاد مطرح است، به جایگاه راهبردی این خبرگزاری در پیشبرد منشور توسعه فعالیت‌های قرآنی اشاره و انتظارات از این رسانه را در سه بخش تبیین کرد.
برپایی پنجمین مسابقه «آینه آیات» با محوریت سوره ناس
پنجمین مسابقه اینترنتی «آینه آیات» با محوریت سوره مبارکه ناس از سوی مرکز فعالیت‌های قرآنی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور برگزار می‌شود.
در مراسم هفدهمین سال‌روز تأسیس خبرگزاری بین‌المللی قرآن بیان شد؛ ۱۷ سال تلاش برای ارتقای فرهنگ قرآنی/ نیت خالصانه‌؛ پشتوانه‌ی رشد ایکنا
در مراسم سال‌روز تأسیس ایکنا که عصر روز گذشته، ۲۱ اردیبهشت‌ماه برگزار شد، از ۱۷ سال تلاش برای ارتقای فرهنگ قرآنی به همت این خبرگزاری، قدردانی و مهم‌ترین پشتوانه‌ی این حرکت پرشتاب، نیت خالصانه‌ای بیان شد که طراحان آن از ابتدا تاکنون داشته‌اند.
در پیام رئیس جهاددانشگاهی بیان شد؛ ۱۷ سال فعالیت رسانه‌ای در سایه قرآن / ایکنا مروج اخلاق قرآنی باشد
سیدحمیدرضا طیبی، در پیامی هفدهمین سالروز تأسیس خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) را تبریک گفت و اظهار کرد:‌ امر تبلیغ آموزه‌های نورانی قرآن توفیقی است که نصیب بندگان خوب خدا می‌شود؛ باید قدردان این توفیق الهی بوده و در ترویج رفتار و اخلاق قرآنی در جامعه کوشا باشیم.
چهارمین مسابقه «آینه آیات» با محوریت سوره انشراح
چهارمین مسابقه اینترنتی «آینه آیات» با محوریت سوره مبارکه انشراح از سوی مرکز فعالیت‌های قرآنی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور برگزار می‌شود.
فراخوان نمایشگاه مجازی «اسماء‌‌الله» منتشر شد
سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان فراخوان نمایشگاه مجازی اسماءالله را منتشر کرد.
آیت‌الله اعرافی: خبرگزاری ایکنا پدیده‌ای قرآنی در ماه قرآن بود
مدیر حوزه‌های علمیه کشور در پیامی به مناسبت سالروز آغاز فعالیت خبرگزاری بین‌المللی قرآنی کشور (ایکنا) نوشت: «تولد ایکنا پدیده‌ای قرآنی در ماه قرآن بود که عرصه بین‌الملل را هدف‌گیری کرد و برکات فراوانی به بار آورد و مایه مباهات و افتخار گشت.»