» » صفحه 11
در نشست تندیس فداکاری دانشجویان مطرح شد: ۳۴ دانشجوی فداکار تجلیل می‌شوند/ مهلت ثبت‌نام تا ۲۰ آبان
هشتمین آئین اعطای تندیس فداکاری دانشجویان ایران طی نیمه دوم آذرماه سال جاری، برگزار و از ۳۴ دانشجوی فداکار تجلیل به عمل می‌آید.
پایان ۳ روز خلاقیت و ایده پردازی در «طلوع برکت»
رویداد استارتاپی اسلامی ـ قرآنی «طلوع برکت» در حالی به کار خود پایان داد که سه گروه برنده با دو جایزه علاوه بر جوایزی که قبلاً به گروه‌ها اعلام شده بود، غافلگیر شدند.
«طلوع برکت»؛ آغاز فرایندی برای ملی‎شدن ایده‎ها/ لزوم برطرف شدن شکاف میان دانشگاه و صنعت
دو تن از شرکت‌کنندگان در رویداد استارتاپی اسلامی و قرآنی «طلوع برکت» ارزیابی خود را از برگزاری دوره اخیر این رویداد ارائه کردند.
رحیم خاکی: رویداد قرآنی «طلوع برکت» فرصتی برای ارائه ایده‌های جدید است
مدیر مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی در افتتاحیه رویداد استارت‌آپی اسلامی ـ قرآنی «طلوع برکت» اظهار کرد: این برنامه استارت آپی فرصتی برای همفکری و هماهنگی در زمینه ارائه ایده‌های جدید و به ثمر رساندن آنهاست تا این ایده‌ها بتوانند در کشور مؤثر واقع شده و بازدهی لازم را داشته باشند.
ایده، تحت قوانین مالکیت معنوی قرار نمی‌گیرد / ویژگی‌های استارتاپ
بنیان گذار استارتاپ مهمانو با بیان اینکه باید مهارت‌های مرتبط با استارت آپ را بیاموزیم عنوان کرد: استارت آپ فعالیتی نوآورانه، فناورانه، مقیاس پذیر، دارای راه حل و همچنین دارای تکامل است.
رویداد استارت‎‌آپی «طلوع برکت» برگزار می‏‌شود
گروه اقتصاد ــ رویداد استارت‎‌آپی اسلامی - قرآنی «طلوع برکت» روزهای ۲۴ تا ۲۶ مهرماه از سوی مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی برگزار می‏‌شود.
معرفی مؤسسه «الزهرا» در سی‌وپنجمین نشست «با یاوران وحی»
طی سی‌و‌پنجمین نشست «با یاوران وحی» به معرفی مؤسسه قرآنی الزهرا(س) بهارستان پرداخته می‌شود.
فصلنامه پژوهش‌های میان رشته‌ای قرآن کریم در ایستگاه ۱۸
هجدهمین شماره از دو فصلنامه پژوهش‌های میان رشته‌ای قرآن کریم، به صاحب امتیازی جهاد دانشگاهی، مدیر مسئولی سیدمحمد جواد شوشتری و سردبیری ابوالفضل خوش‌منش منتشر شد.
با حضور صمصامی مؤلف صورت گرفت؛ رونمایی از کتاب «مأخذشناسی اقتصاد اسلامی» در ایکنا
کتاب «مأخذشناسی اقتصاد اسلامی» به قلم حسین صمصامی و همکاران، روز سه‎شنبه ۱۷ مهرماه با حضور نویسنده کتاب و حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجواد محقق‌نیا، رئیس انجمن اقتصاد اسلامی حوزه علمیه قم در ایکنا رونمایی شد.
نشست مشورتی شورای هماهنگی فعالیت‌های قرآن و عترت دانشگاه‌ها در سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور برگزار شد
حجت‌‌الاسلام افتخاریان در نشست مشورتی شورای هماهنگی فعالیت‌های قرآن و عترت دانشگاه‌ها ضمن تأکید بر  ضرورت معرفی آثار خلاقانه و فاخر دانشگاهیان در زمینه فرهنگی و قرآنی، بر رسالت خبرگزاری ایکنا به عنوان تنها خبرگزاری قرآنی کشور در این زمینه تأکید کرد.
به‌كارگیری برگزیدگان طرح دانشجو معلم قرآن در بهزیستی
دبیر شورای فرهنگی اداره‌كل بهزیستی فارس با اشاره به اجرای موفق طرح دانشجو معلم قرآن با همكاری جهاد دانشگاهی گفت: برگزیدگان این طرح در مراكز قرآنی سازمان بهزیستی به كار گرفته خواهند شد.
ارسال ۳۵۰۰ اثر به چهارمین سوگواره «میعادگاه عاشورایی دانشجویان»
دبیر چهارمین سوگواره ملی «میعادگاه عاشورایی دانشجویان» از ارسال بیش از ۳۵۰۰ اثر به دبیرخانه این سوگواره خبر داد و گفت: اختتامیه این سوگواره اواخر ماه صفر در زنجان برگزار می‌شود.