» » صفحه 10
با حضور محسن هاشمی در ایکنا صورت گرفت؛ معرفی دو اثر قرآنی مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی ‌
رئیس شورای شهر تهران صبح امروز ضمن حضور در خبرگزاری ایکنا و سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، در سخنانی به معرفی دو اثر قرآنی مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با عناوین «تفسیر راهنما» و «فرهنگ قرآن» پرداخت.
در بازدید از خبرگزاری ایکنا صورت گرفت؛ استقبال «محسن هاشمی» از نام‌گذاری خیابان‌های‌ تهران به نام چهره‌های قرآنی
رئیس شورای اسلامی شهر تهران در حاشیه بازدید از ایکنا از پیشنهاد نام‌گذاری خیابان‌های تهران به نام چهره‌های شاخص عرصه قرآنی استقبال کرد.
رئیس شورای اسلامی شهر تهران مهمان سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور شد
محسن هاشمی رفسنجانی، رئیس شورای اسلامی شهر تهران امروز، ۲۴ دی ماه مهمان ایکنا و سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور شد.
بازدید خبرنگاران عضو بسیح رسانه خراسان رضوی از ایکنا
۴۵ نفر از خبرنگاران عضو بسیح رسانه استان خراسان رضوی امروز، ۲۳ دی‌ماه، میهمان خبرگزاری ایکنا شدند.
در پنجمین «کافه‌محفل» مطرح شد: چگونگی به‌کارگیری تکنیک «اسکمپر» در کسب‌و‌کارهای قرآنی
پنجمین «کافه‌محفل»، عصر ۲۲ دی‌ماه، با حضور جمعی از علاقه‌مندان به استارت‌آپ‌ها و کسب‌وکارهای دینی و قرآنی، از سوی مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی در «کافه قرار» برگزار شد.
کمیته دین‌پژوهی صلح در ایکنا آغاز به‌ کار کرد صلح؛ رهاورد نگاه هم‌گرایانه به ادیان است
در نشست علمی «صلح میان ادیان» که در سالن کنفرانس خبرگزاری ایکنا برگزار شد، بر کارکردهای نگاه همگرایانه به ادیان تأکید شد، چراکه این نگاه برخلاف نگاه واگرایانه، صلح و دوستی را در پی خواهد داشت و رسیدن به آن از طریق یافتن نقاط مشترک ادیان میسر می‌شود.
نشست علمی «صلح میان ادیان» برگزار می‌شود
شست علمی «صلح میان ادیان»، مطالعه موردی همزیستی ادیان در ایالت‌های جنوبی هند، در خبرگزاری ایکنا برگزار می‌شود.
از سوی مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی؛ پنجمین «کافه‌محفل» برپا می‌شود
پنجمین کافه محفل با عنوان «دورهمی کسب‌وکارهای نوپای قرآنی» ۲۲ دی‌ماه از سوی مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی، در «کافه‌ قرار» برپا می‌شود.
در سمینار «درآمدزایی کارآفرینان و مؤسسات قرآنی» مطرح شد: مؤسسات قرآنی باید منابع مالی خود را تأمین کنند/ غفلت از اهمیت بازاریابی در ایران
خیراللهی در سمینار «درآمدزایی کارآفرینان و مؤسسات قرآنی» اظهار کرد: کلیدواژه اصلی در تعریف مؤسسات قرآنی، ارائه خدمات از سوی آن‌هاست. نکته قوت مؤسسات قرآنی، طراحی فکر است و این مؤسسات باید بتوانند سودآوری لازم را داشته باشند و منابع مالی خود را تأمین کنند اما اکنون مهم‌ترین مشکل‌شان این است که منتظرند مشتری به سراغ آنها بیاید.
لزوم تلاش برای تبدیل مؤسسات قرآنی سنتی به مراکزی با فعالیت‌های نوین
مسئول پژوهش و دفتر کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر اراک اظهار کرد: بسیار امیدواریم که ارتباط ما با مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی گسترش پیدا کند و بتوانیم در راستای راه‌اندازی کسب‌وکارهای مرتبط و قرآنی و تبدیل‌شدن مؤسسات قرآنی سنتی به مؤسساتی با فعالیت‌های نوین گام برداریم.
رويداد یک روزه استارت‌آپی اسلامی – قرآنی «طلوع برکت» در اراک برگزار می‌شود
رويداد یک روزه استارت‌آپی اسلامی – قرآنی «طلوع برکت» چهارشنبه هفته جاری، با همکاری مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی در اراک برگزار می‌شود.
از سوی مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی؛ سمینار «درآمدزایی کارآفرینان و مؤسسات قرآنی» برگزار می‌شود
سمینار تخصصی «درآمدزایی کارآفرینان و مؤسسات قرآنی» روز جمعه ۱۴ دی‌ماه، از سوی مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی و به میزبانی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور برگزار می‌شود.