صفحه اصلي
تجلیل از همکاران منابع انسانی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور
سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور به مناسبت روز منابع انسانی از همکاران این بخش از سازمان با اهدای هدایایی قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور؛ محمدحسین حسنی،  سرپرست سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور به مناسبت ۲۵ فروردین، از همکاران بخش منابع انسانی تقدیر کرد.
وی در سخنانی کوتاه خطاب به همکاران امور اداری و منابع انسانی گفت: تعیین روز ملی منابع انسانی در تقویم رسمی کشور برگرفته از سالروز بزرگداشت شیخ عطار نیشابوری‌ست.
حسنی با بیان اینکه زبان نرم و ملاطفت با مردم از ویژگی‌های منحصر به فرد این شاعر بزرگ می‌باشد، ادامه داد: بر همین اساس رفتار ملایم و نیکو با منابع انسانی سازمان، تلاش در جهت تحقق حقوق همکاران و تکریم آنها باید سرلوحه کار همکاران در امور اداری و منابع انسانی باشد.
وی با تاکید بر اینکه در مواجهه با افراد اصطلاحا باید نیمه پر لیوان را در نظر گرفت، اظهار داشت: در حدیثی از امام حسین(ع) آمده است که آوردن حاجت دیگران نزد شما، نعمتی از سوی خداوند است که به سمت شما سرازیر می شود و بر همین اساس باید در مواجهه با همکاران نهایت شکیبایی و محبت را بکار گیرید و تاحدتوان، گره گشای مشکلات آنها باشید.

متن نامه تقدیر از اعضای منابع انسانی به شرح زیر است؛
"منابع انسانی سرچشمه همه تحولات یک سازمان و تعیین‌کننده‌ترین عامل در کیفیت ارائه خدمات است و از مطرح شدن انسان به عنوان محور توسعه، می‌توان این برداشت را کرد که ارتقای کارایی سرمایه‌ ‌انسانی بی‌شک افزایش بهره‌وری هر سازمان را به دنبال دارد.
حیاتی‌ترین، ارزشمندترین و اساسی‌ترین رکن هر سازمان منابع انسانی است که در صورت استفاده صحیح و به موقع از توانمندی‌های آنها، می‌توان ضعف‌های درونی و تهدیدهای بیرونی سازمان را برطرف و از فرصت‌ها به بهترین شکل استفاده کرد.
 25 فروردین، روز ملی منابع انسانی را به همه تلاشگران این عرصه تبریک گفته و امیدوار است با تدبیر و تلاش یکایک همکاران بخش منابع انسانی، افق‌های روشن‌تری را در این حوزه به نظاره بنشینیم."
بازگشت