صفحه اصلي
حضور مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی در نمایشگاه فناوری ربع رشیدی تبریز
مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی در ششمین نمایشگاه فناوری ربع رشیدی با حضور در زون تخصصی نوآوری و فناوری‌های نرم و هویت‌ساز «صنایع فرهنگی و خلاق» بازدیدکنندگان با فعالیت‌های این مرکز آشنا می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور؛ به نقل از ایکنای آذربایجان‌شرقی، مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی در ششمین نمایشگاه فناوری ربع رشیدی با حضور در زون تخصصی نوآوری و فناوری‌های نرم و هویت‌ساز «صنایع فرهنگی و خلاق» بازدیدکنندگان با فعالیت‌های این مرکز آشنا می‌شوند.

مصطفی حسین‌پور، کارشناس مرکز رشد و دبیر اجرایی سلسله رویدادهای استارتاپی اسلامی و قرآنی طلوع برکت جهاددانشگاهی در گفت‌وگو هدف از حضور در این نمایشگاه را ارتباط با اکوسیستم کارآفرینی استان آذربایجان‌شرقی در حوزه‌های مرتبط با فناوری و هنر اسلامی قرآنی بیان کرد.

وی با بیان اینکه این دومین بار است که مرکز رشد قرآنی در این نمایشگاه شرکت می‌کند افزود: نمایشگاه ربع رشیدی تبریز محل مناسبی برای ارتباط با فناوران و نوآوران در حوزه‌های مختلف است و این بستر می‌تواند زمینه شکل گیری نوآوری‌های میان رشته‌ای را فراهم سازد.

حسین‌پور ظرفیت‌های فرهنگی و هنری و فناورانه استان آذربایجان‌شرقی را کم نظیر توصیف کرد و گفت: وجود دغدغه قرآنی و اسلامی در کنار اصناف قوی در حوزه تولید محصولات هنری و فناورانه و وجود منطقه آزاد ارس، مزیت‌های رقابتی فراوانی برای این منطقه ایجاد نموده است.

دبیر اجرایی سلسله رویدادهای طلوع برکت، استقبال بازدید کنندگان از نمایشگاه را مناسب ارزیابی نمود و ابراز امیدواری کرد که شرکت در این نمایشگاه بتواند موجبات خیر و برکت در حوزه کارآفرینی اسلامی را فراهم سازد.

گفتنی است، ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی تبریز از ۱۰ الی ۱۴ آبان ماه در ۱۷ زون تخصصی در تبریز در حال برگزاری است.


بازگشت