صفحه اصلي
مهلت ثبت‌نام در طرح ملی حفظ قرآن مشکوة ویژه معلولان و نابینایان کشور تمدید شد
معاون سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور خبر داد: ثبت‌نام از علاقه‌مندان شرکت در طرح ملی حفظ قرآن «مشکوة» ویژه معلولان و نابینایان کشور تا پایان آبان‌ماه سال جاری تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور؛ زهرا نقی‌زاده، رئیس مرکز فعالیت‌های قرآنی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور در گفت‌وگو با ایکنا؛ گفت: به دلیل استقبال مخاطبان طرح ملی حفظ قرآن مشکوة ، ثبت‌نام این طرح تا پایان آبان‌ماه سال جاری تمدید شد.

نقی‌زاده در این باره افزود: این طرح جهت استفاده آسان‌تر معلولان و نابینایان از آموزش حفظ قرآن به صورت غیرحضوری (تلفنی) برگزار می‌شود و از جمله اهداف آن می‌توان به تحقق مطالبه مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) مبنی بر تربیت ۱۰ میلیون حافظ قرآن در کشور، ایجاد شرایط مناسب برای تبلیغ، ترویج و حفظ قرآن، ارتقای سطح علمی معلولان کشور و ایجاد رغبت و رقابت سالم و سازنده جهت تحقق اهداف پیش‌بینی‌شده اشاره کرد.

وی گفت: برخورداری مخاطبان طرح از سطح روخوانی و روان‌خوانی مطلوب در این طرح الزامی و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌های ۰۲۱۶۶۴۰۲۸۸۲ و ۰۲۱۶۶۹۷۰۷۷۵ تماس حاصل کنند.

یادآور می‌شود، پیش از این مهلت ثبت‌نام تا پایان مهرماه ۱۳۹۷ بوده و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق سایت www.isqa.ir اقدام به ثبت نام کنند.


بازگشت