صفحه اصلي
برگزاری نمایشگاه مجازی «اسماءالله» در آلمان + عکس

سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور با مشارکت سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و خانه ایران در شهر «برلین» آلمان نمایشگاه مجازی خوشنویسی و نقاشی‌خط «اسماء الله»را به مناسبت ماه مبارک رمضان برگزار کرده است.


به گزارش ایکنا، سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور  با مشارکت سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و خانه فرهنگ ایران در برلین، این نمایشگاه را در قالب سلسله نمایشگاه‌های ملی و بین‌المللی «ملکوت» به مناسبت ماه رمضان برگزار کرده که در آن، آثار دانشجویان و اساتید مطرح ایرانی به صورت مجازی در شبکه‌های اجتماعی خانه فرهنگ ایران در برلین بارگذاری و به نمایش گذاشته شده است.

بهره‌مندی از زبان هنر برای نمایش زیبایی‌های قرآن و اسامی خداوند و تقویت مناسبات و تعاملات هنری، رسانه‌ای و تبلیغاتی میان دانشگاهیان و نخبگان در سطح ملی و بین‌المللی با محوریت قرآن کریم از جمله اهداف این نمایشگاه است.

همچنین، حمایت از هنرمندان مستعد و نمایش آثار هنرمندان حوزه خوشنویسی و نقاشی‌خط در سطح ملی و بین‌المللی از جمله رویکردهایی است که در برگزاری این نمایشگاه دنبال می‌شود.

احمد آریامنش، غلامحسین الطافی، عبدالرحمن بهرامی، احمد پیله چی قزوینی، الهیار خوشبختی، غلامرضا راهپیما، غلامرضا سپهری، اسرافیل شیرچی، حسن صالح ریاحی، فریدون علیار، عظیم فلاح، ذبیح اله لولویی مهر، احمد محمدپور و داود نیکنام اساتید حاضر در این نمایشگاه بوده و مریم استادی مقدم، محمد بخشی‌زاده، امین زاده تقی، خدیجه شجاعی متین، فرناز فرشچی، طیبه محمدیاری، علی معینی و شیرین نوشیروان هنرمندان شرکت‌کننده در این رویداد هستند.

گفتنی است؛ این نمایشگاه تا ۱۲ اردیبهشت‌ماه در بستر وب قابل بازدید است و علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از آثار این نمایشگاه  به نشانی اینترنتی  https://www.artsteps.com/embed/۶۲۵۶cc۴۱۲e۷۲d۶d۹dc۳۳۱۳۱۳/۵۶۰/۳۱۵ مراجعه کنند.


بازگشت