صفحه اصلي
مسابقه پیامکی و اینترنتی «آینه آیات» آغاز شد
مسابقه قرآنی آینه آیات با محوریت تدبر در قرآن کریم ویژه دانشگاهیان از امروز از سوی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور آغاز شد.

مسابقه قرآنی آینه آیات با محوریت تدبر در قرآن کریم به منظور آشنایی و بهره‌گیری دانشگاهیان از آیات کلام وحی و تدبر در آن‌ها در هر روز ماه مبارک رمضان از سوی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور برگزار می‌شود.


این مسابقه از امروز با محوریت ۱۰ سوره قرآن آغاز می‌شود که به صورت روزانه و به دو شکل پیامکی و اینترنتی سؤالات آن منتشر می‌شود.


علاقه‌مندان به منظور شرکت در این مسابقه می‌توانند عدد گزینه صحیح را به شماره ۱۰۰۰۰۰۱۱۴ پیامک کرده یا با مراجعه به پایگاه اینترنتی ayeneh.isqa.ir ضمن مشاهده فیلم به صورت اینترنتی در این مسابقه شرکت کنند.


از اهداف این طرح می‌توان به انس و مطالعه قرآن و عمل به آن به عنوان ضرورت زندگی توحیدی، فعال‌سازی قوه اختیار به وسیله قرآن، آشنایی با مفهوم تدبر و نقش آن در زندگی به واسطه شناخت موضوعات سوره‌ها و عمل به آن و توانایی گام‌بندی یک موضوع برای عمل و رسیدن به عمل به صورت مصداقی اشاره کرد.


از سوره‌هایی که در این طرح، مورد توجه قرار گرفته است می‌توان به سوره حمد، فلق، ناس، نصر، ماعون، همزه، زلزال، ضحی و انشراح اشاره کرد.


  
بازگشت